Wyszukiwanie zaawansowane »

Co na cienkie włosy?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Co na cienkie włosy?

Postprzez morar.lura » Cz kwi 09, 2020 12:55 am

Jest cała masa wzmacniających odżywek na włosy, które wpływają na łodygę włosa. Głównie te preparaty działają przeciwzłamaniowo, ale również regenerująco dzięki czeku włosy wydawać się będą grubsze i zdrowsze. Warto chronić się przed wypadaniem włosów.
morar.lura

Postprzez ederta » Wt kwi 21, 2020 8:12 pm

Oprócz pielęgnacji w tym szamponów, odżywek, masek i innych tego typu produktów świetnym produktem powodującym zagęszczenie włosów jest suplement diety https://beautycontrol.pl/. U mnie zadziałał cuda, kiedyś włosy wypadały mi garściami, teraz są piękne, gęste i zdrowe.
ederta

Postprzez karolajnaa3 » Pt maja 15, 2020 8:20 am

Osobiście używam toniku hair medic intense, nie dość że wstrzymuje wypadanie włosów to dodatkowo pobudza do pojawiania się nowych. Koleżanka mi poleciła ten tonik, widać, że zdziałał u niej cuda ona go używa od kilku miesięcy ja dopiero 4 tygodnie, chociaż już pierwsze efekty są. Wróciła mi nadzieja, że mogę mieć piękne włosy jak dawniej.
karolajnaa3

Postprzez joluska » Pn maja 18, 2020 10:53 pm

Moja ciocia ma naturalnie bardzo cienkie i rzadkie włosy. Widać jej prześwity na głowie dość znacznie... zastanawiam się czy taka peruka https://perukakrakow.pl/peruki-medyczne/ to nie byłby dobry pomysł dla niej. Na pewno pomógłby jej podnieść poziom pewności siebie. Ciocia bardzo przeżywa stan swoich włosów. Nosi chustki najcześciej by zakrywać łyse placki na głowie.
joluska

Postprzez adamikas88 » Wt maja 19, 2020 6:45 am

Na pewno warto jest zastosować jakąś dobrą odżywkę

Postprzez Wigga » Pn cze 01, 2020 10:07 pm

Zobacz sobie w Bielenda, maja tu super serię naturalną do włosów Botanic Spa Rituals. Znajdziesz na pewno i kosmetyki dla siebie
Wigga

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte