Wyszukiwanie zaawansowane »

Ciąża, a dodatkowe kilogramy

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Ciąża, a dodatkowe kilogramy

Postprzez pumkaz » Pt kwi 03, 2020 10:47 am

Jak szybko udało wam się zrzucić nadmiar wagi po ciąży? Mi niestety do tej pory nie udało się wrócić do stanu sprzed ciąży, mimo starań, różnych diet i ćwiczeń, a muszę zaznaczyć, że minęły już dwa lata od porodu. Jak sobie z tym radziłyście?
pumkaz

Re: Ciąża, a dodatkowe kilogramy

Postprzez ciki » Śr kwi 08, 2020 8:43 am

Ja początkowo też miałam problemy, ale zauważyłam, że problem leży po mojej diecie, ponieważ mimo kilku prób utrzymania jej, zawsze zaczynałam podjadać, a to jakieś słodycz, albo jakieś przekąski. Dlatego przeszłam na dietę pudełkową i jest znacznie prościej.
ciki

Postprzez pumkaz » Cz kwi 09, 2020 9:47 am

Kiedyś sporo myślałam nad dietą na dowóz, jednak ostatecznie nie potrafiłam się zdecydować na jakiś konkretny catering, mało było jakichś interesujących opcji.
pumkaz

Postprzez ciki » Cz kwi 09, 2020 10:47 pm

Nice to fit you postawiło dość wysoko poprzeczkę i są cenieni przez większość osób. Sama jestem teraz na ich diecie i przyznaję, że daje radę. Warto jednak w internecie poszukać, bo często można trafić na fajne zniżki. Ja ostatnio znalazłam ntfy kod rabatowy, który podany jest na stronie https://www.my127001.pl/kod-rabatowy-nice-to-fit-you dzięki temu już sporo zaoszczędziłam w ostatnich miesiącach na cateringu.
ciki

Postprzez kubisa » Cz cze 18, 2020 1:01 pm

Nie wiem czy wiesz ale można też ćwiczyć w ciąży, bardzo fajne porady i ćwiczenia dla kobiet w ciąży znalazłam tu https://www.smyk.com/porady/ a jest tam też wiele różnych porad na inne tematy nurtujące każdą przyszłą mamę
kubisa

Postprzez skyler101 » Cz cze 18, 2020 1:51 pm

skyler101

Postprzez mirax » Pt cze 19, 2020 8:48 am

ciki napisał(a):Ja początkowo też miałam problemy, ale zauważyłam, że problem leży po mojej diecie, ponieważ mimo kilku prób utrzymania jej, zawsze zaczynałam podjadać, a to jakieś słodycz, albo jakieś przekąski. Dlatego przeszłam na dietę pudełkową i jest znacznie prościej.

też korzystam i super :)
_________
ogłoszenia sponsoring
mirax

Postprzez hotChick » Wt lip 28, 2020 4:26 pm

Ja także przeszłam na diete pudełkową oszczędziłam w cholere czasu :) i duuużo lepiej się czuje. Korzystałam z nice to fit you, ale przeszłam na maczfit bo wychodzi taniej. Do maczfita znalazłam kod rabatowy: http://maczfit-rabat.pl sporo da się zaoszczędzić, także warto.
hotChick

Powrót do Forum otwarte