Wyszukiwanie zaawansowane »

Kolor wlosow czyli wybor odpowiedniej farby.

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Kolor wlosow czyli wybor odpowiedniej farby.

Postprzez kinga » Śr mar 31, 2010 7:23 pm

Witam.
Nastala nam wiosna i zblizaja sie swieta. Moze podzielicie sie ze mna jakie farby uwazacie za sprawdzone a jakich lepiej nie uzywac? Czy farbujecie wlosy same czy tez z kazdym odrostem biegniecie do fryzjera? A moze zdarzyla Wam sie kiedys wpadka z kolorem?
Przyznam ,ze jeszcze nie eksperymentowalam z farbami a tylko z szamponami koloryzujacymi tylko ,ze kolor schodzi jak dla mnie zbyt szybko.
Kinga
kinga

Re: Kolor wlosow czyli wybor odpowiedniej farby.

Postprzez domi » Śr mar 31, 2010 9:28 pm

O ile samemu jest sie w stanie nalozyc farbe to jakos nie wyobrazam sobie domowego robienia pasemek. U fryzjera wyglada to dosc skomplikowanie a co dopiero w domu .
domi

Postprzez ela » Wt kwi 29, 2014 6:13 pm

Witam wszystkich.
Ja jestem na etapie czestego niestety farbowania wlosow.Genetycznie zaczelam siwiec bardzo szybko . Wlosy farbuje sama bo nie jest to zadna filozofia. Za pierwszym razem troche sie stresowalam ale z czasem dochodzi sie do wprawy.A co do farb to trudno doradzac bo to co dla jednej kobiety bedzie dobre i sprawdzone u drugiej wywola uczulenie. Dobrze jak radzi instrukcja przed nalozeniem jakiejkolwiek farby wykonac test, zeby sie nie okazalo ,ze zamiast pieknego koloru spuchniemy lub dostaniemy wysypki.
Pozdrawiam .Ela.
ela

Postprzez Niuńka13 » Pt gru 18, 2015 11:17 am

Z tymi testami farby to masz racje, ja strasznie zniszczyłam sobie włosy farbowaniem. teraz robię na głowie doświadczenia by im pomóc. Właśnie dowiedziałam się, że w sieci sklepów Biedronki można od 14 grudnia przez dwa tygodnie, można dostać maski i szampony Total Keratin Complex Zawierają keratynę, która odbuduje włosy i wygląd znacznie się poprawia. Są zdrowe i lśniące. Nie ma na co czekać, trzeba lecieć, bo to bardzo chodliwy towar i może braknąć. A ja nie mam ochoty przepłacać w salonach czy sklepach fryzjerskich.
Niuńka13

Postprzez Muzonka » Wt cze 27, 2017 3:30 pm

Ja już nie farbuję włosów. Mam dosyć popalonych końcówek i teraz staram się o nie maksymalnie zadbać. Stosuję taką kurację http://www.vichy.pl/potrzeby/zabieg-reg ... s1007.aspx i jestem zadowolona. Wcześniej miałam na włosach dramat.
Muzonka

Postprzez kreatywna » Cz sie 03, 2017 3:55 pm

dobieranie koloru włosów wcale nie jest takie proste jak mogłoby sie wydawac. czytałam o tym ostatnio na http://www.lorealprofessionnel.pl/problemy-koloryzacji-wlosow/jak-wybrac-kolor-wlosow - wiedzialyscie, ze istnieje taka aplikacja do dopasowywania koloru? moim zdaniem swietna sprawa:D
kreatywna

Postprzez bubaa » Wt paź 31, 2017 5:56 am

Ja do tej pory chodziłam do fryzjerki dopiero od niedawna farbuje się samodzielnie w domu.
Dobrej jakości farby to podstawa ja już raz się nacięłam i dostałam takiego uczulenia, że głowa mała ;/ Szukam informacji o dobrych farbach w sieci i trafiłam na ciekawy wpis na ten temat http://aptekarka.pl/farby-do-wlosow-czy-zawsze-sa-bezpieczne-kiedy-i-ktorych-farb-nie-stosowac/. Co o tym sądzicie ?
bubaa

Postprzez anita230 » Cz kwi 05, 2018 11:59 pm

Dużą i świetną gamę różnych kolorów mają farby garnier, dlatego są tak popularne i dlatego, tak wiele kobiet właśnie je wybiera do farbowania włosów w domowych warunkach.
anita230

Postprzez nata » Cz lip 05, 2018 8:02 am

Please treat each other well. Everybody has difficulties that we have to overcome, do not know later but how to live each day happily. Neblio Price Prediction
nata

Postprzez ciki » N paź 07, 2018 1:05 pm

Na stronie http://www.modny-styl.pl/biala-farba-do-wlosow/ znajdziesz wiele informacji na temat różnych kolorów farb do włosów i dowiesz się jakie najlepiej używać, aby włosy nie niszczyły się zbyt szybko.
ciki

Następna strona

Powrót do Forum otwarte