Wyszukiwanie zaawansowane »

Rolki dla dziecka

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Rolki dla dziecka

Postprzez symbiosis11 » Pt kwi 09, 2010 9:56 am

Cześć.

Od jakiego wieku dzieci moga jezdzic na rolkach? Moja corka ma skonczone 5 lat i chcialabym jej kupic rolki - mysle ze juz spokojnie moglaby probowac jezdzic.

Tylko nie znam sie na tym. Czy kupic w jakims sklepie firmowym? Ona upatrzyla sobie takie rozowe w hipermarkecie :/ Ale nie wiem czy takie jej kupic, czy sa bezpieczne, wygodne i przede wszytskim dobre...
:)
symbiosis11

Re: Rolki dla dziecka

Postprzez domi » So kwi 10, 2010 11:55 am

Mnie sie wydaje,ze na poczatek to nie ma co szalec z markowymi rolkami i te z marketu wystarcza.Nigdy nie wiadomo czy dziecko bedzie chcialo nadal jezdzic jak sprobuje czy przestanie go to cieszyc.Dobrze kupic rolki regulowane na kilka rozmiarow. Bardzo wazny jest kask i ochraniacze.
domi

Postprzez Iwisia » Pn kwi 12, 2010 10:26 am

Zgodzę się z domi - myślę, że wystarczą na początek takie z hipermarketu. I tak dziecko nie będzie szybko jeździć, dopiero się będzie uczyć. Ważne są ochraniacze i kask!
Obrazek
Iwisia

Postprzez ela » Pn kwi 12, 2010 2:44 pm

Witam wszystkich.
Jesli jest taka mozliwosc to dobrze pozyczyc rolki od znajomych czy rodziny. Dzieci szybko ze wszystkiego wyrastaja i czesto jak np. w mojej rodzinie rolki,lyzwy czy rowery sluza wielu dzieciom. Kask i ochraniacze warto miec swoje i bez tego ja osobiscie nie puscilabym dzieci .O ile bez ochraniaczy jeszcze jakos mozna sie obejsc to kask jest podstawa.
Pozdrawiam .Ela.
ela

Postprzez renia » Pn kwi 12, 2010 7:24 pm

Moja cora wlasnie zaczyna stawiac pierwsze kroki na rolkach. Dostala je po kuzynie i moze to sklonilo ja do prob. Trzyma mnie jeszcze za reke i nawet dosc jej to idzie. Mysle ,ze jak bedzie probowac sama jechac to bedzie troche gorzej ale wazne ,zeby sie nie zrazila.
renia

Postprzez kinga » Wt kwi 13, 2010 6:12 pm

Teraz duzo dzieciakow zaczyna jezdzic na rowerach,rolkach czy hulajnogach.Dobrze jesli dzieci zlapia sportowego bakcyla i szybko im to nie przejdzie. Bo niestety mlodziez wybiera komputer a sport schodzi na dalszy plan.
Kinga
kinga

Postprzez renia » Cz maja 06, 2010 12:49 pm

I jak tam zakup rolek Symbiosis11? Czy nadal szukasz czy moze cora juz jezdzi?
renia

Postprzez Gosiak » Pn lip 12, 2010 11:30 am

Teraz jest dobra pogoda na jazdę na rolkach. Uważam, że dla dziecka to mogą być takie tańsze. Noga dziecku szybko rośnie, poza tym dzieciaki jakoś szybko też jeździć nie będą...
Gosiak

Postprzez login... » Pt mar 20, 2015 9:38 am

Pewnie, że już w tym wieku może póbować jezdzić na rolkach. na allinside.pl znajdziesz całe komplety dla dzieciaczków
login...

Postprzez zapalana » Pt mar 20, 2015 2:31 pm

Ja kupiłam w sportowym. 5 lat u mojej córki to było za mało bo nie radziła sobie. Jeżdzi od 7 roku życia:)
zapalana

Następna strona

Powrót do Forum otwarte