Strona 1 z 2

pomysł na inwestowanie

PostNapisane: Pn lip 06, 2020 4:53 pm
przez Guziczek
Nie zawsze sami potrafimy słusznie zdecydować w co zainwestować. Dlatego potrzebny jest nam doradca inwestycyjny. Taka osoba zdecydowanie podpowie nam w co najlepiej zainwestować nasze pieniadzę.

Re: pomysł na inwestowanie

PostNapisane: Wt lip 07, 2020 9:14 am
przez Gortaczyn
Myślę, że skorzystanie z takiego doradcy to dobry pomysł :)

Re: pomysł na inwestowanie

PostNapisane: Wt lip 07, 2020 10:31 am
przez estii
Pewnie, że nie zawsze słusznie podejmujemy różne decyzje odnośnie inwestowania. Dlatego trzeba sobie wszystko dobrze przemyśleć w co zainwestować pieniądze. Na pewno po dokładniej analizie różnych opcji znajdziemy sposób na siebie.

Re: pomysł na inwestowanie

PostNapisane: So lip 18, 2020 8:14 pm
przez login...
A złoto? Moim zdaniem w obecnych czasach to jedyny pewnik. Sporo moich znajomych zaczęło inwestować w złoto w różnych postaciach, my z mężem postawiliśmy na sztabki złota. Zaopatrujemy się w sprawdzonej Mennicy Kapitałowej, https://mennicakapitalowa.pl/

Re: pomysł na inwestowanie

PostNapisane: Pt lip 31, 2020 8:28 am
przez pumkaz
Inwestycja na giełdzie stała się bardzo powszechna już jakiś czas temu, ja jednak dopiero teraz postanowiłem z tej opcji zarobku skorzystać. Kantor kryptowalut https://coincher.com/ ma spoko opcji, dzięki czemu mogę u nich bez problemu kupować bitcoin i wypłacać później zarobioną kwotę na konto bankowe.

Re: pomysł na inwestowanie

PostNapisane: Pn sie 03, 2020 8:30 pm
przez Sudetka
Jeżeli nie wiecie w co warto zainwestować, to koniecznie zapoznajcie się z informacjami zawartymi na stronie viennalife. Myślę, że po tej lekturze zdecydowanie rozjaśni wam się, jak z sukcesem pomnożyć zainwestowaną gotówkę.

Re: pomysł na inwestowanie

PostNapisane: Pn sie 03, 2020 9:29 pm
przez pukla123
teraz bardzo popularne jest inwestowanie w whisky Bo jest niezależne, nawet jak wystąpi kryzys gospodarczy. Zapotrzebowanie na beczki whisky stale rośnie, także jest to inwestycja opłacalna. Wiele osób jest zadowolonych z działań.

Re: pomysł na inwestowanie

PostNapisane: Cz wrz 03, 2020 4:33 pm
przez login...
Ja od roku inwestuję w złoto i jestem zadowolona z efektów. Mąż mi podsunął takie rozwiązanie. Sztabki złota kupuję w miarę swoich możliwości, raz mniejsze, raz większe - zawsze ze sprawdzonego źródła: https://mennicakapitalowa.pl/pol_m_Zloto-100.html

Re: pomysł na inwestowanie

PostNapisane: Wt wrz 08, 2020 11:20 am
przez Adamek.Mati
Ja bym zaproponował inwestowanie w sztukę, chociaż trzeba się trochę znać. Ale zawsze można jakiegoś pośrednika znaleźć.
https://art-banking.pl

Re: pomysł na inwestowanie

PostNapisane: Pn wrz 14, 2020 8:27 am
przez Martazosiedla
hej a czy ktoś z was interesował się inwestowaniem w takie tematy jak ten https://www.metrohm.com/pl-pl/przeglad-produktow/miareczkowanie-karla-fischera/karl-fischer-kulometry/ głównie jest to badanie które może zmierzyć śladowe ilości wody nawet od 0.001 do 1%