Wyszukiwanie zaawansowane »

maszynka do włosów

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

maszynka do włosów

Postprzez emisia » Wt lip 14, 2020 3:08 pm

Chcę kupić maszynkę do włosów i przycinać synowi włosy, u fryzjera nic nie daje sobie zroibc na głowie, a ja nożyczkami to robię mu tylko schody na włosach. co polecacie? Na pewno musiałaby być na akumulator i być prosta w obsłudze. Posiada ktoś babyliss japonska stal?
emisia

Re: maszynka do włosów

Postprzez logisia » Pn wrz 21, 2020 2:29 pm

mój maż ma ten sprzęt, sam sobie podcina włosy synom również, ja mu podpowiedziałam babyliss bo lubię ich urzadzenia, są trwałe, fajny design mają. Mąż zadowolony, nawet bardziej wymyślne fryzury sobie robi, maszynka jest cicha i na jednym ładowaniu kilka razy na spokojnie da radę
logisia

Postprzez Johnchen969 » Wt wrz 22, 2020 5:06 am

in my opinion, the way of life of any country is a sort of treasured history, and belongs to the complete mankind. with economic
globalization, the mixing of different cultures has grow to be an inevitable trend of the time. no u . s . a . is an isolated island,
be it china or the western world. the clearer we hold close the cutting-edge scenario, the greater it might be useful to the global joint efforts are had to ensure people to have face-to-face communique! i agree with a
google advanced search
Johnchen969

Postprzez ewelicja » Pt wrz 25, 2020 2:05 pm

to jest ten model E990E?? Też chcę coś chłopu kupić, do fryzjera nie pójdzie, a ta jego stara maszynka to juz ledwo daje radę więc stwierdzi ze bedzie włosy zapuszczał, co to to nie :D sprezentuję mu nowy sprzet i problem rozwiązany, akurat dzień chłopaka się zbliża
ewelicja

Postprzez jaroslawyx » N paź 11, 2020 12:56 am

Ja kupiłem własną maszynkę do włosów i powoli uczę się samodzielnego obcinania

Ostatnio przesunięty w górę N paź 11, 2020 12:56 am przez: Anonymous.
jaroslawyx

Powrót do Forum otwarte