Wyszukiwanie zaawansowane »

Cera trądzikowa i wasze wskazówki

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Cera trądzikowa i wasze wskazówki

Postprzez Igii » N lip 26, 2020 10:16 am

Jak radzić sobie z cerą trądzikową i jakie kremy pozwalają Wam skutecznie z tym kłopotem walczyć? Będę wdzięczny za każde realne wskazówki
Igii

Re: Cera trądzikowa i wasze wskazówki

Postprzez KasiaMos » Wt wrz 22, 2020 1:58 pm

A czy słyszałaś już może o kosmetykach Nanili, jeśli jeszcze nie to zdecydowanie polecam zarówno ze względu na bardzo dobre ceny, wysoką jakość i odpowiednio dobrane składniki aktywne. Ja stosuję ich między innymi ENERGY ILI-SERUM i R-COCKTAIL działają świetnie i do tego cena nie jest wysoka. Myślę, że dla pozbycia się tego problemu będą i u Ciebie tym strzałem w dziesiątkę :)
KasiaMos

Postprzez lenialenia » Cz wrz 24, 2020 11:37 am

z kremami jest ciężko w moim przypadku bo jeszcze mam alergie. ale ostatnio w ręce wpadł mi puder bananowy z ecocery, ma świetne krycie i mnie nie uczula bo jest hipoalergiczny
lenialenia

Postprzez login... » Cz paź 15, 2020 7:01 am

Moja rada jest taka: idź do dobrego dermatologa. Ja przerabiałam dosłownie wszystko i nic nie pomagało. Dopiero dr Bacz-Malinowska z https://www.dermedicus.eu/ dobrała leki i pojawiły się efekty. Polecam mocno panią dr i klinikę, są super przygotowani do przyjmowania pacjentów i wszystko prężnie działa.
login...

Postprzez Lolkauu » Pn paź 19, 2020 10:30 pm

Super pomaga ten Krem z Bielendy z serii Eco Nature z wodą kokosową, zieloną herbatą, trawą cytrynową-Krem detoksykująco-matujący. Idealny dla takiej skóry przetłuszczającej się, skłonną do trądziku, wyprysków
Lolkauu

Powrót do Forum otwarte