Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak dbać o zdrowie?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Jak dbać o zdrowie?

Postprzez Telus3425 » Cz wrz 17, 2020 8:41 am

Macie może jakieś sprawdzone sposoby dbania o zdrowie, które stosujecie?
Telus3425

Re: Jak dbać o zdrowie?

Postprzez kozi44356 » Cz wrz 17, 2020 9:18 am

Sporo informacji na temat tego jak dbać o zdrowie i unikać niektórych chorów znajdziesz na tej stronie https://tomipomaga.pl/choroby . Jest to wiele przydatnych informacji na ten temat, z którymi warto się zapoznać
kozi44356

Postprzez aniteka » Cz wrz 17, 2020 6:45 pm

Za zdrowie odpowiada tryb życia, dlatego trzeba zdrowo jeść i uprawiać jakiś sport. Ale i tak przecież może dojść do jakiejś choroby , jeśli np. cierpicie na nadciśnienie mydyczne to zobacz tutaj - pod tym adresem znajdziecie informacje odnośnie specjalistów zajmujących się tym problemem
aniteka

Postprzez Rejtan » Cz wrz 17, 2020 9:03 pm

Nie stresować się, to główna zasada
Rejtan

Postprzez LittleLady » Pt wrz 18, 2020 6:26 am

Najlepszym sposobem aby dbać o nasze zdrowie jest odpowiednia dawka aktywności fizycznej. Ważna może być też dieta i odpowiednia suplementacja https://www.bodypak.pl/pl/kreatyny/827-trec-nitrobolon-ii-1100g.html, aby osiągnąć najlepsze rezultaty jeśli chodzi o poprawę zdrowia.
LittleLady

Postprzez esensja3 » So wrz 19, 2020 2:42 pm

Dieta to najważniejsza sprawa, trzeba ją wzmacniać cały rok żeby było dobrze, staram się też hartowac organizm, uprawiać sporty, a z suplementów to regularnie piję estrovitę immuno, bardzo fajny suplement także dla wegan odpowiedni
esensja3

Postprzez Fajro » Śr wrz 23, 2020 8:52 am

Dbanie o zdrowie to nie tylko dieta lub ćwiczenia. To zapobieganie groźnym stanom, które można wykryć poprzez rezonans magnetyczny. Ze swojej strony polecam wam MRI Diagnostyka z Warszawy https://mridiagnostyka.pl , gdzie można wykonać takie badanie. Pozwala to na wykrycie niebezpiecznych chorób we wczesnym stadium rozwoju, co być może w przyszłości zaoszczędzi nasz czas oraz pieniądz i co najważniejsze - zdrowie!
Fajro

Postprzez winra » Śr wrz 30, 2020 8:11 am

Dieta i zdrowy tryb życia to podstawa. Warto uprawiać jakiś sport, a jeśli nie ma na niego czasu to chociaż dbać o to by spacerować często :) No i wspominana dieta, musi być zbilansowana, dobry stosunek białek, węgli do tłuszczy. Jeśli chodzi o tłuszcze to
olej rzepakowy rafinowany jest świetny, zawiera dużo omega
winra

Postprzez login... » Śr wrz 30, 2020 1:33 pm

wiem jak dbać o zdrowi okolic intymnych w ciąży. miałam problem z podmywaniem się, bo dużo przytyłam. natknęłam się na biobidet gruszke. rewelacja po porodzie też się przydał jak miałam problem z aplikacją leków
login...

Postprzez maniusiaa » Cz paź 01, 2020 9:55 pm

Zdrowa dieta, dobre nawodninie, sport, suplementacja witamin i zero używek typu papierosy. :) Czuje się bardzo dobrze
maniusiaa

Następna strona

Powrót do Forum otwarte