Wyszukiwanie zaawansowane »

SKB

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

SKB

Postprzez alwway » Śr wrz 23, 2020 9:00 pm

Pod tym jakże tajemniczym skrótem ukrywają się oczywiście pasy Smart Kid Belt. Dużo o nich ostatnio czytam i zastanawiam się, czy warto kupić. Negatywy w sumie są od osób przewrażliwionych, albo niestety, ale negatywnie na starcie nastawionych. To jak?
alwway

Re: SKB

Postprzez soniecka » Pt wrz 25, 2020 3:06 pm

U nas są takie właśnie pasy, wszystko działa, jak należy. Nie czytałam opinii w sieci, bo to wiadomo, że można kupić. Wszystko po prostu rozwijałam względem własnego poczucia bezpieczeństwa. I póki co się sprawdzają. A nawet, co wstyd się przyznać, jedną stłuczkę wywołałam ;( . :lol:
soniecka

Postprzez lila87 » Pt wrz 25, 2020 8:47 pm

Moim zdaniem warto czytać, pytać o opinie. Różni bywa ale jeżeli chodzi o te pasy to zerknij na https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44 i poczytaj o nich. Bo temat bardzo szeroki i fajny. U nas sprawdzają się w jeździe w taksówce.
lila87

Postprzez renek » Wt paź 13, 2020 9:26 pm

My też mamy w ogóle dwa zestawy i w zależności co nam się chce wyciągać, czasem dzieci jadą w fotelikach, a czasem w pasach. I ta i ta opcja pasuje nam i nie narzekamy. Choć przyznaję, że z pasami jest znacznie wygodniej.
renek

Postprzez Jakka » Cz paź 22, 2020 7:05 pm

lila87 napisał(a):Moim zdaniem warto czytać, pytać o opinie. Różni bywa ale jeżeli chodzi o te pasy to zerknij na https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44 i poczytaj o nich. Bo temat bardzo szeroki i fajny. U nas sprawdzają się w jeździe w taksówce.

Pełne zaskoczenie jak dla mnie. Chodzi o ten artykuł. Takie oszukiwanie na testach i naciąganie? I tak robią przy ocenie fotelików? Dla mnie to szok. Jak można dawać różne manekiny i potem porównywać wyniki?
Jakka

Powrót do Forum otwarte