Wyszukiwanie zaawansowane »

Poszukiwania pięknej bielizny - Wasze propozycje

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Poszukiwania pięknej bielizny - Wasze propozycje

Postprzez EwelkaSzym » Cz wrz 24, 2020 2:09 pm

Jestem na etapie poszukiwań pięknych i wygodnych propozycji w zakresie bielizny. Macie może dla mnie jakieś ciekawe podpowiedzi w tym zakresie? Pozdrawiam!
EwelkaSzym

Re: Poszukiwania pięknej bielizny - Wasze propozycje

Postprzez Igaa » Pt wrz 25, 2020 2:42 pm

Zajrzyj do oferty Lovita.pl w którym będziesz mogła znaleźć wyjątkowe propozycje w zakresie bielizny damskiej i to zarówno klasycznej, jak i w wersji seksownej czyli bielizny nocnej. Warto, więc poświęcić na to trochę czasu i przejrzeć możliwości jakie przygotowali, aby zaskoczyć swojego partnera stylem oraz pięknym wyglądem podczas intymnych zbliżeń ;)
Igaa

Postprzez Gabka99 » So wrz 26, 2020 8:15 am

Też miałam okazję z dwa razy składać zamówienia u nich i było ok zarówno w przypadku bielizny nocnej, jak i bardziej funkcjonalnej bielizny na co dzień.
Gabka99

Postprzez Aleska » So wrz 26, 2020 8:27 am

Super, liczę że jeszcze jakoś uda Wam się rozwinąć temat i wtedy zabieramy się za zakupy!
Aleska

Postprzez ewssa32 » So wrz 26, 2020 8:28 am

Super, liczę że jeszcze jakoś uda Wam się rozwinąć temat i wtedy zabieramy się za zakupy!
ewssa32

Postprzez Beliska » So wrz 26, 2020 9:23 am

Natomiast jeśli będziecie na etapie poszukiwań stylowej i dobrze wykonanej bielizny na co dzień, czy w wersji nocnej na przykład koronkowych to koniecznie zwróćcie uwagę na sklep Lovita gdzie w naprawdę fajnej cenie znajdziecie wiele świetnych możliwości, którymi zaskoczyć zdecydowanie swojego partnera m.in propozycjami z kategorii zmysłowe stroje.
Beliska

Postprzez monikabert90 » Śr paź 21, 2020 8:49 am

Jeśli któraś z Was szukałaby jakieś pięknej, satynowej halki, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego https://mewa24.pl/375-halki-satynowe. Możecie tam kupić takie halki po naprawdę niewygórowanych, atrakcyjnych cenach :) Jestem przekonana, że znajdziecie coś dla siebie ;)
monikabert90

Powrót do Forum otwarte