Wyszukiwanie zaawansowane »

Walka z siwymi włosami - jaki preparat

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Walka z siwymi włosami - jaki preparat

Postprzez Kalina432 » So gru 05, 2020 12:10 pm

Witam!
Jak radzicie sobie z siwymi włosami na głowie? Chodzi mi zarówno o moje włosy, ale i zaczęły się też pojawiać siwe włoski u mojego męża.
Macie może dla mnie do polecenia sprawdzony preparat który naprawdę dobrze działą?
Kalina432

Re: Walka z siwymi włosami - jaki preparat

Postprzez Kibez » Śr gru 09, 2020 10:11 am

Mój mąż już stosował GR-7 i naprawdę działa świetnie na problemy z siwymi włosami. Nie posiada żadnych składników farbujących, a naprawdę efekt robi wrażenie już po 1-2 tygodniach. Skutecznie dociera do cebulek włosów przez skórę i pobudza je do produkcji melaniny. Co ważne też skład jest naturalny!
Kibez

Postprzez IrkaEz » Cz gru 10, 2020 9:21 am

Dołączam do pozytywnej wypowiedzi jeżeli chodzi o GR-7 jest to jak najbardziej jeden z lepszych preparatów w walce z siwymi włosami które niestety są problematyczne z wiekiem i to zarówno jeżeli chodzi o kobiety, jak i mężczyzn. Do tego można liczyć na przystępne ceny i sprawdzić badania.
IrkaEz

Postprzez Anittka » Wt gru 15, 2020 9:18 am

Ciekawy temat, na pewno wezmę pod uwagę. Może i mojemu mężowi skutecznie w tym zakresie pomoże :)
Anittka

Postprzez Abizka » Cz gru 17, 2020 9:43 am

W przypadku walki ze słabym wyglądem włosów na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez GR-7 https://gr-7.eu/ z którego mój mąż korzysta do tej pory. Świetnie pobudza cebulki włosów do produkcji melaniny i jednocześnie odzyskując kolor i wzmacniając włos. Pomimo wieku siwizna nie jest koniecznością.
Abizka

Powrót do Forum otwarte