Strona 1 z 1

Walka z siwymi włosami - jaki preparat

PostNapisane: So gru 05, 2020 12:10 pm
przez Kalina432
Witam!
Jak radzicie sobie z siwymi włosami na głowie? Chodzi mi zarówno o moje włosy, ale i zaczęły się też pojawiać siwe włoski u mojego męża.
Macie może dla mnie do polecenia sprawdzony preparat który naprawdę dobrze działą?

Re: Walka z siwymi włosami - jaki preparat

PostNapisane: Śr gru 09, 2020 10:11 am
przez Kibez
Mój mąż już stosował GR-7 i naprawdę działa świetnie na problemy z siwymi włosami. Nie posiada żadnych składników farbujących, a naprawdę efekt robi wrażenie już po 1-2 tygodniach. Skutecznie dociera do cebulek włosów przez skórę i pobudza je do produkcji melaniny. Co ważne też skład jest naturalny!

Re: Walka z siwymi włosami - jaki preparat

PostNapisane: Cz gru 10, 2020 9:21 am
przez IrkaEz
Dołączam do pozytywnej wypowiedzi jeżeli chodzi o GR-7 jest to jak najbardziej jeden z lepszych preparatów w walce z siwymi włosami które niestety są problematyczne z wiekiem i to zarówno jeżeli chodzi o kobiety, jak i mężczyzn. Do tego można liczyć na przystępne ceny i sprawdzić badania.

Re: Walka z siwymi włosami - jaki preparat

PostNapisane: Wt gru 15, 2020 9:18 am
przez Anittka
Ciekawy temat, na pewno wezmę pod uwagę. Może i mojemu mężowi skutecznie w tym zakresie pomoże :)

Re: Walka z siwymi włosami - jaki preparat

PostNapisane: Cz gru 17, 2020 9:43 am
przez Abizka
W przypadku walki ze słabym wyglądem włosów na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez GR-7 https://gr-7.eu/ z którego mój mąż korzysta do tej pory. Świetnie pobudza cebulki włosów do produkcji melaniny i jednocześnie odzyskując kolor i wzmacniając włos. Pomimo wieku siwizna nie jest koniecznością.