Strona 1 z 1

Badanie kierowców

PostNapisane: Śr sty 13, 2021 10:48 pm
przez Małgorzata40
Czy oprócz tego kosztu - https://www.badania-kierowcow.warszawa.pl/cennik/ muszę liczyć jeszcze jakieś koszty planując zapisanie się na takowy kurs (oczywiście oprócz kosztu samego kursu) czy to już jest praktycznie wszystko ?

Re: Badanie kierowców

PostNapisane: Cz sty 14, 2021 11:57 pm
przez AngelikaM3
Małgorzata40 napisał(a):Czy oprócz tego kosztu - https://www.badania-kierowcow.warszawa.pl/cennik/ muszę liczyć jeszcze jakieś koszty planując zapisanie się na takowy kurs (oczywiście oprócz kosztu samego kursu) czy to już jest praktycznie wszystko ?

Po pierwsze rzetelne badania i podałaś dobry przykład, bo tam są one rygorystycznie przeprowadzane. Jak nie dostaniesz zgody i nie będzie ona widoczna w PKK, to całe pozostałe koszty nie mają sensu, bo prawka nie otrzymasz, a brutalna prawda jest taka, że wielu osób badania sobie lekceważyło i dostało do ręki dokument, którego nigdy nie powinni mieć, a później są na drodze tragedie.

Re: Badanie kierowców

PostNapisane: Pt sty 15, 2021 11:35 pm
przez IreneuszD
Dokładnie, cena takiego badania, to moim zdaniem powinna być rzecz drugorzędna a na pierwszym miejscu rzetelność przeprowadzenia takowego. Fakt, że https://www.badania-kierowcow.warszawa.pl/ to gwarantuje

Re: Badanie kierowców

PostNapisane: Pt lut 05, 2021 8:33 am
przez monia92
Polecam wykonywać w sprawdzonych miejscach

___
http://moto.elblag.net/artykuly/wypowie ... ,44804.htm