Wyszukiwanie zaawansowane »

Zaparcia!!!

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Zaparcia!!!

Postprzez ilena » Wt kwi 12, 2016 7:44 am

Miałam zaparcia tylko w ciąży, podobno to normalne, zmuszałam się do picia siemienia, synuś też miał taki moment w 8 miesiącu, lekarka zaleciła dicopeg junior i już jest po problemie, kuracja trwała 2 miesiące. :)
ilena

Postprzez urszula40 » Pt cze 10, 2016 9:13 pm

Witam.
Uważam tak jak poprzednicy, że trzeba zmienić złe nawyki żywieniowe, dużo pić wody i oczywiście więcej ruchu. Najlepiej będzie zastosować hydrokolonoterapię jest to nowoczesna metoda całościowego oczyszczania jelita grubego. Dzięki terapii wodnej okrężnicy zyskujesz szansę ustrzeżenia się przed licznymi chorobami i dolegliwościami. W Nova Clinic w Krakowie http://novaclinic.pl/d/90-hydrokolonoterapia-poradnik oferują taki zabieg,który jest bezbolesny i bezwonny.
urszula40

Postprzez dinba » Śr cze 29, 2016 9:00 am

Może dla dorosłych to dobre rozwiązanie ale nie dla dzieci, one mają specjalnie przeznaczone dla siebie środki takie właśnie jak dicopeg junior
dinba

Postprzez Gwenn » Śr cze 29, 2016 11:42 am

To prawda. Z tego co wiem dziś coraz więcej osób cierpi na zaparcia, zarówno dzieci, jak i dorosłych. W związku z tym warto zawsze mieć w domu jakieś tabletki na tego rodzaju dolegliwości, podobnie z resztą jak cos na kaszel , bo ten często nawet przy wysokiej temperaturze może nas dopaść.
Gwenn

Postprzez MamaDodo » So lip 09, 2016 5:29 pm

Faktycznie mi na zaparcia równiez pomogł Dicopeg :) . Tutaj podrzucam Wam link do fajnego artykułu dotyczacego radzenia sobie z zaparciami nawykowymi: http://vitispharma.pl/czym-sa-zaparcia- ... mi-walczyc . Moze komus sie przyda :)
MamaDodo

Postprzez sharona » Cz lip 14, 2016 2:41 pm

Mnie zaparcia kiedyś męczyły miesiąc, co ja nie jadłam i nie piłam...w końcu przeszło samo, ale nie bez powikłań - dopadły mnie hemoroidy leczenie domowe nie dało żadnych efektów, w końcu lekarz polecił maść http://ruskorex.pl/. Po jednym dniu poczułam się lepiej, ale wiadomo dopiero skończona kuracja daje nadzieje na całkowite wyleczenie.
sharona

Postprzez marysiek » Cz lip 21, 2016 9:42 pm

na zaparcia jest dużo środków medycyn naturalnej czy też leki farmakologiczne. Najlepiej najpierw skorzystać z natury jakieś śliwki, herbatki itp No chyba że jest to zespół jelita drażliwego to wtedy trzeba iść do lekarza i dostać leki bo sama natura już nam nie pomoże.
marysiek

Postprzez ewe23 » Pt sie 12, 2016 2:30 pm

Tylko ze śliwkami i błonnikiem bym uważała, jeśli macie też wzdęcia to lepiej wypić dicopeg niż zafundować sobie brzuch jak balon objadając się śliwkami, ja je bardzo zresztą lubię, kompot ze śliwek też, ale potem koszmar przez pół dnia z tymi wzdęciami
ewe23

Postprzez Krzycha4 » Pn sty 30, 2017 11:35 am

sharona napisał(a):Mnie zaparcia kiedyś męczyły miesiąc, co ja nie jadłam i nie piłam...w końcu przeszło samo, ale nie bez powikłań - dopadły mnie hemoroidy leczenie domowe nie dało żadnych efektów, w końcu lekarz polecił maść ruskorex.pl. Po jednym dniu poczułam się lepiej, ale wiadomo dopiero skończona kuracja daje nadzieje na całkowite wyleczenie.

A jeśli maść nie działa? Myślisz, że warto udać się na taki zabieg usuwania hemoroidów?
Krzycha4

Postprzez uwonna » Śr lut 01, 2017 8:13 am

Mi na hemoroidy pomógł ten środek, teraz od czasu do czasu piję dicopeg 10g jak mam zaparcia i jak na razie jest ok
uwonna

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte