Wyszukiwanie zaawansowane »

Odświeżacze powietrza

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Odświeżacze powietrza

Postprzez login... » Pn cze 13, 2011 2:16 pm

Hej dziewczyny, używałyście bądź używacie w ciąży odświeżaczy powietrza? np. Air Wick ten, który wkłada się do prądu i zapach uwalnia się pod wpływem ciepła? nie ma na nich informacji, że nie wolno, więc przy małym dziecku też pewnie można ich używać. A jak jest z tymi, na których jest zaznaczone, że nie są wskazane dla kobiet w ciąży, jak np. takie patyki które wkłada się do pachnącego olejku? z jakiego powodu są niewskazane? chodzi o szkodliwość dla dziecka, czy wyczulony węch przyszłej mamy i to, że zapach może drażnić, powodować mdłości itp. Proszę o Wasze opinie :)
login...

Re: Odświeżacze powietrza

Postprzez monika » Pn cze 13, 2011 8:04 pm

Ja używam w domu Air wick fresh matic ale głównie w toalecie, bo jednak tam lubię świezy zapach.
Mam małe dziecko i nic się nie dzieje.
Na pewno nie używałabym odświeżacza w pokoju dziecka, bo w sumie sensu w tym nie widzę, ale w innych miejscach w domu oczywiście że tak.
Fresh matic mam ustawione na uwalnianie zapachu co 36 minut i urządzenie jest na baterię.
Mogę polecić, bo zapachy są fajne i super że uwalnia się w określonym czasie.
Mama prawie 8 letniego Antosia oraz:
2002- Aniołka Groszka- 8 tc, cp
2004- Aniołka Biedroneczki- 10 tc
2009- Aniołek Maluszek- 9 tc
monika

Postprzez login... » So lip 09, 2011 3:29 am

W pokoju dziecka rzeczywiście nie ma sensu :) bardziej chodzi mi właśnie o łazienkę i przedpokój, żeby po wejściu do domu czuć było przyjemny zapach :) dziękuję za odpowiedź, fakt w różnego rodzaju kosmetykach też są środki pachnące i nic się nie dzieje :) ale jak to mówią - przezorny zawsze ubezpieczony :)
login...

Postprzez Doriana » Pn lis 24, 2014 8:01 pm

Ja Wam powiem, że już dawno zrezygnowalismy z tych wszystkich elektrycznych odświeżaczy, bo one niby działają, ale jakoś nie bardzo idzie to wyczuć, a dodatkowo ciągną ten prąd. Ostatnio koleżanka przywiozła mi z Niemiec odświeżacz Mediclean o zapachu herbaty i powiem Wam bardzo przyjemny zapach. Taki sam znalazłam tutaj - http://izi.sklep.pl/mediclean-mc-610-0-5-l,id1654.html jak ktoś szuka czegoś innego to można sobie wypróbować. Ogólnie Mediclean i Swish robią bardzo dobre środki czystości.
Doriana

Postprzez evita » Śr lis 26, 2014 3:03 pm

Ja mam AirWick jaśminowy :)
evita

Postprzez login... » N lis 30, 2014 9:31 pm

Lubię ten zapach.
login...

Postprzez martapalo » Wt gru 16, 2014 8:43 am

Cóż, odświeżacze powietrza to temat rzeka. Mój ulubiony zapach to owocowy jednak kwiatowy też jest super. Wszystkie zakupy zazwyczaj robię na stronie higienynet. Więcej zapachów znajdziecie tutaj. Osobiście uwielbiam tą stronę, mają wszystko!
martapalo

Postprzez MartusiaD » Śr lip 08, 2015 4:36 pm

Tylko te odświeżacze niektóre to są warte mniej niż zwykła kostka mydła, która da więcej aromatu w domu. Fajne rozwiązania mają w HomeAroma.pl ogólnie firma się specjalizuje w nadawaniu pomieszczeniom specjalnych aromatów. Możecie sobie przejrzeć i może coś Wam się spodoba i nawet w kwestii odświeżaczy mają bardzo fajne zapachy i dużo bardziej wytrzymałe niż te tanie z marketów. Tutaj można jeszcze śledzić ich fanpage - https://www.facebook.com/sklephomearoma na bieżąco są nowości.
MartusiaD

Postprzez julitka007 » Pt paź 16, 2015 8:41 am

Myślę,że firma http://www.airnaturel.pl/ oferuje naprawdę dobre oczyszczacze i nawilżacze powietrza. Gdybyście szukali takiego sprzętu, to warto przejrzeć ofertę sklepu.
julitka007

Postprzez Dobrawka1234 » Pt cze 03, 2016 8:07 am

No ja nie wiem, nie polecam odświeżaczy powietrza ani w ciąży, ani przy małym dziecku. Podczas spalania czy podgrzewania tych substancji wydziela się cała tablica mendelejewa, naprawdę zobaczcie jaki jest skład tych substancji - one nie są obojętne dla zdrowia. Ale jeśli już musicie, to polecam chociaż takie odświeżacze powietrza dobrej jakości, np. http://www.higiena.net.pl/produkty/systemy-higieniczne/odswiezacze-powietrza,2,10013
Dobrawka1234

Następna strona

Powrót do Forum otwarte