Wyszukiwanie zaawansowane »

Wózek - kiedy kupujecie i jaki wybieracie???

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Wózek - kiedy kupujecie i jaki wybieracie???

Postprzez ZosiaSamosia » N lip 03, 2011 8:00 pm

Mamy! Ja mam termin na pazdziernik ale juz sie rozglądam za wózkiem dla naszej Zosi! Jak narazie moim typem jest x-lander xq w kolorze ametyst Obrazek bo chciałam wózek nowoczesny, a jednoczesnie mocny, zeby mozna bylo z niego dobra spacerowke zrobic. Moze napiszecie kiedy WY kupujecie wozek i jakie sa wasze typy??
ZosiaSamosia

Re: Wózek - kiedy kupujecie i jaki wybieracie???

Postprzez TimeToSay » N lip 03, 2011 8:57 pm

Witaj!
Ja również mam termin na październik i moim typem również jest X-lander. Z tego co już się rozeznałam z-lander ma jedną z najgłębszych gondoli- a nie oszukujmy się dla nas (mam rodzących przed zimą) głęboka gondolka to podstawa ;)
Jeszcze nie mam zamiaru kupować wózeczka- tak myślałam, że przed samymi narodzinami córci (i też na literkę "Z" ) :lol: ale i tak wszystko wyjdzie w "praniu" :P Pozdrawiam!
TimeToSay

Postprzez ZosiaSamosia » N lip 03, 2011 11:28 pm

TimeToSay napisał(a):Witaj!
Ja również mam termin na październik i moim typem również jest X-lander. Z tego co już się rozeznałam z-lander ma jedną z najgłębszych gondoli- a nie oszukujmy się dla nas (mam rodzących przed zimą) głęboka gondolka to podstawa ;)
Jeszcze nie mam zamiaru kupować wózeczka- tak myślałam, że przed samymi narodzinami córci (i też na literkę "Z" ) :lol:
ale i tak wszystko wyjdzie w "praniu" :P Pozdrawiam!

Mysle ze w sumie najtrudniejsze poczatki mamy juz za soba, dlatego sie zaczelam za wozkiem rozgladac :D a który Ci sie model podoba, albo kolor chociaz?? :D Tu na promocji znalazłam XQ volcano tez fajny i cena nizsza niz ametysta pierwszyusmiech.com/product-pol-154-Wozek-X-Q-gondolaQ-V-x-car-Volcano.html. Mi sie jeszcze z kolorków to energy podoba!
ZosiaSamosia

Postprzez TimeToSay » Pn lip 04, 2011 4:55 pm

Ze względu na to, że doktorek nie jest pewien co do płci dziecka jeszcze nic nie kupowałam. W sumie to na pierwsze 12 miesięcy życia maluszka będę miała ciuszki od bratowej. Już mi przygotowała trzy 90l worki z ubrankami, ale nie mam gdzie tego na razie trzymać. Muszę najpierw zrobić przebiórkę w regale ;) Do kąciaka maluszka wybrałam 2 kolory fiolet i pomarańcz - i tak myślę, żeby wózek kupić z którymś z tych kolorów. Ten co pokazałaś jest prześliczny i od razu wpadł mi w oko ;) Obserwowałam licytację na allegro używanego wózeczka wielofunkcyjnego x-lander XQ w srebrnym kolorze (http://allegro.pl/wozek-wielofunkcyjny- ... 15753.html) i nie zdążyłam z mężem uzgodnić zakupu, bo już mi ktoś go czmychnął spod nosa:) A łóżeczko już macie wybrane? Podoba mi się Gluck platan ale zastanawiam się, czy te szerokie szczebelki są funkcjonalne. Ktoś może miał takie łóżeczko? Nie wiem czy dla dziecka jest ono wygodne ze względu na obserwowanie otoczenia.
TimeToSay

Postprzez agnieszkapoz105 » Pn lip 04, 2011 5:20 pm

:) witajcie wszystkie ciężarówki...

Ja mam termin dokładnie 8 września 2011 roku a wózek kupiłam jak byłam w 26 tc
kupiłam czarny wózeczek firmy maxi cosi micralife toro czarno-srebny
3 w 1 gondola spacerówka fotelki z bazą do samochodu
była przecena z 3500 zł na 3000 zł
dodatkowo dostałam materacyk przeciwpotny trzy prześcieradełka moskitere i parasolkę :D
agnieszkapoz105

Postprzez Madzik » Pn lip 04, 2011 5:52 pm

Jeszcze nie mam zamiaru kupować wózeczka- tak myślałam, że przed samymi narodzinami córci (i też na literkę "Z" ) :lol: ale i tak wszystko wyjdzie w "praniu" :P Pozdrawiam!

nie zgodze sie z tym niestety... najwazniejsza jest wielkosc gondoli czyli dlugosc i szerokosc zeby dziecko zimowo-jesienne spokojnie sie w niej pomiescilo a nie glebokosc. Nam z tego wzgledu wszyscy sprzedawcy i znajomi posiadajacy Landery je odradzali...
Tez z terminem na pazdziernik i kupilismy wozek z fajna linia i duza gondola :) Tako Warrior
Madzik

Postprzez martynika » Pn lip 04, 2011 5:56 pm

Witam, maxi cosi to dobra firma ale bardzo droga z tego co napisałaś wynika ze przepłaciłaś :/ ja kupowałam wózek troszke pozniej bo 2 tyg. przed terminem porodu ale od 3 miesiecy sledzilam ceny wybranego wózka w roznych sklepach, sklepach internetowych i allegro i wybrałam ten z allegro bo roznica była ogromna prawie 850zł mniej niz w normalnym sklepie za ten sam wozek.Cena oczywiscie przez te 3 miesiace spadła o 150 zł wiec to sporo. Wybrałam firme COLETTO seria MATTEO. Nowa włoska firma bardzo chwalona i przede wszystkim porzadna. Wozek obracany o 360 st. i jest to najfajniejsza rzecz, aluminiowa rama, leciutki, super design. Teraz jestem w drugiej ciazy i żałuję ze nie mają wózków podwójnych bo taki teraz potrzebuję. A co do wozków maxi cosi to płaci sie tak naprawde za firme. Nie znam osoby zadowolonej z tego wozka. oczywiscie wsród znajomych. ale o gustach sie nie rozmawia. Trzeba przyznac natomiast ze nawet fajnie dizajnersko wyglądają te wozki. pozdraiwam :)
martynika

Postprzez login... » Pn lip 04, 2011 6:00 pm

Witam. Ja kupiłam baby design sprint nowy za 650 zl. Kupiłam go w 28 tc. Stoi zapakowany u dziadków i czeka na dzidzie :D http://allegro.pl/wozek-baby-design-spr ... 07614.html
login...

Postprzez karolaa » Pn lip 04, 2011 6:01 pm

Madzik napisał(a):

nie zgodze sie z tym niestety... najwazniejsza jest wielkosc gondoli czyli dlugosc i szerokosc zeby dziecko zimowo-jesienne spokojnie sie w niej pomiescilo a nie glebokosc. Nam z tego wzgledu wszyscy sprzedawcy i znajomi posiadajacy Landery je odradzali...
Tez z terminem na pazdziernik i kupilismy wozek z fajna linia i duza gondola :) Tako Warrior

tako warrior w wersji spacerowej to MASAKRA!!! miałam ten wozek i zaraz po gondoli musiałam kupic wozek typu parasola bo spacerówka tej firmy jest wielka, nieporeczna cieżka, nie ma co z nia jechac na wakacje bo zajmuje taki wozek prawie caly bagaznik!!! pozatym polowa miasta w którym mieszkam ma takie wozki. nieudany zakup. odradzam tę firmę!
karolaa

Postprzez marinaaa » Pn lip 04, 2011 6:07 pm

login... napisał(a):Witam. Ja kupiłam baby design sprint nowy za 650 zl. Kupiłam go w 28 tc. Stoi zapakowany u dziadków i czeka na dzidzie :D http://allegro.pl/wozek-baby-design-spr ... 07614.html

SUPER FIRMA! MIAŁAM WÓZKEK Z ABC DESIGN, ESPIRO I Z COLETTO I POLECAM OBIE TE FIRMY!!! WÓZKI REWELACJA. NIE POLECAM ZA TO WÓZKÓW X-LANDER, MAXI COSI, QUINNY I TAKO. MIAŁAM MOZLIWOSC WYPROBOWANIA KAZDEJ Z TYCH FIRM PRZED PORODEM JAKO TESTER I NA DLUZSZA METE ODPADAJĄ. Z GONDOLA JESZCZE OK ALE JAK PRZYJDZIE CZAS NA SPACERÓWKE TO DOPIERO ZACZNIECIE KLĄĆ NA TE FIRMY :)
marinaaa

Następna strona

Powrót do Forum otwarte