Wyszukiwanie zaawansowane »

Wózek - kiedy kupujecie i jaki wybieracie???

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Wózek - kiedy kupujecie i jaki wybieracie???

Postprzez szczesiata » Śr gru 30, 2015 1:30 am

Kochane, czy któras z was zna może wóżek ZUMA KIDS SOLUTION ? bardzo zalezy mi na opiniach
jestem nim zainteresowana bo on ma gondolę w spacerówkę zmienianą
szczesiata

Postprzez matyldka33 » So sty 02, 2016 10:02 pm

Oglądałam w necie, wygląda i brzmi ciekawie ten wózek :)
matyldka33

Postprzez kotkot » Śr mar 09, 2016 1:35 pm

ja kupiłam w 6 mc. i był to Mutsy https://www.entliczek.pl/mutsy-igo-urba ... ilver.html

zależało mi na wózku wielofunkcyjnym oraz na tym żeby był po prostu estetyczny... fotelik akurat miałam po synie mojego brata.
kotkot

Postprzez jagoda343 » Cz kwi 07, 2016 8:16 pm

Nasz maluszek wózek dostał na chrzest. Bardzo mi się podoba, bo jest taki inny niż te wszystkie, wyróżnia się przede wszystkim kolorami. Jest mega praktyczny, wszystkie kółka mają amortyzatory , tapicerka jest polarowa , duża i pojemna torba i inne jeszcze bajery. Wózek jest marki KOOCHI, polecam sobie zobaczyć jakie wózki mają w ofercie.
jagoda343

Postprzez pauhouk » Wt kwi 19, 2016 5:29 pm

My rozwiązaliśmy sprawę trochę inaczej. Kupiliśmy wózek używany (kosztował ułamek ceny) i oddaliśmy go do tapicerowania. Mieliśmy problem ze znalezieniem firmy, która się tym zajmie, ale ostatecznie zajęli się tym panowie z http://tapicex.com.pl/. Wybraliśmy obicie w kolorowe muchy. Wózek wygląda super oryginalnie. Super sprawa!
pauhouk

Postprzez Kate9514 » Wt maja 17, 2016 8:16 am

my wybraliśmy wspólnie anex sport 3w1. Zaczeliśmy się rozglądać za wózkiem w 6 mcu ciazy a kupiliśmy w 8mcu. Dla nas ten wózek jest idealny
Kate9514

Postprzez Tsaparr » Wt maja 17, 2016 12:03 pm

Mi się udało że siostra mi swój odsprzedała za pół ceny, ale znajomi polecali taki sklep jak birtax roomer czy coś takiego, także może warto sprawdzić.
Tsaparr

Postprzez vlada » N gru 18, 2016 9:21 pm

My wybraliśmy idealny naszym zdaniem wielofunkcyjny wózek, który znalazłam na stronie http://www.babyland.pl/pl/product/63030 ... ofunkcyjny . Wózek został zakupiony jeszcze przed narodzinami naszego synka, mimo, protestów niektórych członków rodziny.
vlada

Postprzez szyszka87 » Śr maja 17, 2017 1:23 am

Wybór wózków jest tak duży, że trudno jest podjąć decyzję chyba, że rzeczywiście ktoś doradzi. Najpierw myślałam kupić używany, w końcu zdecydowałam się na nowy. Jako, że stawiam na polskie produkty, to zdecydowałam się na model Vicco producenta Adamex. To była dobra decyzja, wózek jest wykonany bardzo estetycznie, z dobrej jakości materiałów, ma miękkie amortyzatory, budka jest bardzo dobrze usztywniona. Jestem zadowolona, synek również ;)
szyszka87

Postprzez mamaasi » Pt maja 19, 2017 10:04 pm

Według mnie wózek trzeba kupić tak miesiąc przed porodem. Jeżeli chodzi o to jaki wybrać to najlepiej postawić a wielofunkcyjny bo one sprawdzają się najlepiej. Wiele takich znajdziesz u nich https://www.ewozki.eu/pl/c/Foteliki-Romer/237 i to w bardzo przystępnych cenach :)
mamaasi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte