Wyszukiwanie zaawansowane »

Wózek - kiedy kupujecie i jaki wybieracie???

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Wózek - kiedy kupujecie i jaki wybieracie???

Postprzez foremka22 » Pn cze 26, 2017 7:59 pm

Miesiąc przed porodem to już nie da się komfortowo jeździć i wybierać, wiem po sobie, było mi mega ciężko się poruszać. Ja zresztą wymyśliłam to sobie inaczej, wcześniej wybrałam ze wszystkich wózków Amelis Hugo bo spełniał moje praktycznie wszystkie oczekiwania ale teściowej kazałam go kupić dopiero wtedy jak urodzę. Pojechała z mężem po niego dopiero po porodzie :) Jestem może trochę przesądna ;) ale i tak mam taki wózek jaki chciałam
foremka22

Postprzez login... » Wt cze 27, 2017 8:24 pm

Ja też wózek zostawiłam sobie na sam koniec. I też oddelegowałam do zakupu teściów, bo chcieli taki prezent zrobić. Ale kupowali przez internet. Mnie się bardzo podobały wózki dziecięce 3w1 i o taki poprosiłam grzecznie :) Wg mnie to duża oszczędność kasy, ale i miejsca, zwłaszcza, że nie mamy jakiegoś dużego mieszkania i każdy dodatkowy sprzęt nam trochę zagraca jednak.
login...

Postprzez Michalskaa » N lip 30, 2017 2:55 pm

My zdecydowaliśmy się na wózek wielofunkcyjny i wydaje mi się, że to dobre rozwiązanie. Wózki od adamexu są solidne i przystępne cenowo, mają dobre usztywnienia budki i pokrowca na nóżki, sporo udogodnień, które producenci sukcesywnie wprowadzają, mając na uwadze sugestie klientów. Na pewno mają jedne z większych gondoli na rynku.
Michalskaa

Postprzez mami75 » Pn lip 31, 2017 9:09 am

Też właśnie patrzyłam na wózki adamexu i spodobał mi się ten https://www.bobowozki.com.pl/wozki-dzie ... q-7162.php Jest właśnie wielofunkcyjny i wygląda naprawdę dobrze. Do tego teraz jest w promocji, więc prawdopodobnie się zdecydujemy.
mami75

Postprzez login... » N sie 27, 2017 8:46 am

login... napisał(a):Ja też wózek zostawiłam sobie na sam koniec. I też oddelegowałam do zakupu teściów, bo chcieli taki prezent zrobić. Ale kupowali przez internet. Mnie się bardzo podobały wózki dziecięce 3w1 i o taki poprosiłam grzecznie :) Wg mnie to duża oszczędność kasy, ale i miejsca, zwłaszcza, że nie mamy jakiegoś dużego mieszkania i każdy dodatkowy sprzęt nam trochę zagraca jednak.

A jaki wózek finalnie został zakupiony? Też bym taki chciała z podobnych względów co Ty. Mało miejsca w mieszkaniu, poza tym te wózki wielofunkcyjne są bardzo fajne :)
login...

Postprzez Smoczkidwa » N sie 27, 2017 12:54 pm

Początkowo dobrze mieć wózek wielofunkcyjny, ale potem tzw. "must have" jest spacerówka, z którą łatwo się przemieścimy z dzieckiem, bez problemu wniesieniu na czwarte piętro czy zapakujemy do samochodu. Spacerówka Recaro Easylife waży tylko 5,7 kg i można ją złożyć jedną ręką. Jest lekka, niewielkich rozmiarów, a do tego wygodnie się ją prowadzi.
Smoczkidwa

Postprzez agha » So wrz 02, 2017 7:46 am

Też mam Amelis Hugo i nie zamieniłabym go na żaden inny, u mnie się rewelacyjnie sprawdził także na wyjeździe, spacerowaliśmy po leśnych ścieżkach i dzięki tej podwójnej amortyzacji radził sobie świetnie, łatwo go prowadzić tym bardziej że ma regulowaną rączkę
agha

Postprzez login... » Pn wrz 04, 2017 7:49 am

o! Ten też jest bardzo ładny
login...

Postprzez minelli » Wt wrz 05, 2017 6:35 am

Kupiłam wózek dosłownie w ostatniej chwili ale wybieram go dużo wcześniej kiedy jeszcze chodzenie nie sprawiało mi tyle problemów :) Od początku stawiałam na prześliczny Amelis Hugo i tak jak agha nie zamieniłabym na inny, jest starannie wykonany, ma dużo fajnych dodatków, regulowaną rączkę tak jak chciałam i podwójną amortyzację
minelli

Postprzez weronka » N wrz 17, 2017 5:22 pm

my wybraliśmy z mężem wielofunkcyjny, bo niestety dwa wózki się nam do mieszkania nie zmieszczą. też kupowany w ostatniej chwilii, bo już trzeba było coś wybrać. sami nie wiedzieliśmy, jaki, no ale ostatecznie pani nam w sklepie doradziła vicco z adamexu. dokupiliśmy też fotelik samochodowy, bo jednak dużo podróżujemy z maluchem między miastami - każda babcia gdzie indziej, a my gdzie indziej ;) w sumie Karol urodził się w lipcu, wózek mamy zatem w użyciu ponad dwa miesiące, bo kupiony z końcem czerwca. cenowo bardzo ok, wózek ładnie wygląda i ma świetną amortyzację :)
weronka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte