Wyszukiwanie zaawansowane »

Wózek - kiedy kupujecie i jaki wybieracie???

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Wózek - kiedy kupujecie i jaki wybieracie???

Postprzez login... » Pt wrz 29, 2017 8:57 pm

Zdecydowanie wózki dziecięce 3w1 górą! My zdecydowaliśmy się na Bebetto Vulcano, a wózek kupił finalnie mąż podczas gdy ja już byłam w szpitalu, bo synkowi się spieszyło i mamy wcześniaczka :)
login...

Postprzez ewelka » Pn paź 02, 2017 8:03 am

Właśnie niedawno z mężem musieliśmy się zdecydować na wózek i głównie czytaliśmy opinie na tym forum i zdecydowaliśmy się na wózek z adamexu, a konkretnie Barletta. Używamy go już 4 miesiące i wszystko jest ok, wózek wygodny dla dziecka i dla mnie :) polecam ten model jeśli ktoś jest na kupnie wózka.
ewelka

Postprzez amelia799 » Wt paź 03, 2017 9:58 am

Po pierwsze wózek musi być wygodny dla dziecka, ale również dla rodzica. Czasem lepiej wydać sto złotych więcej i kupić coś na prawdę dobrej jakości niż jakiś chiński mało bezpieczny wózek. Mi udało się znaleźć na prawdę świetny model wózka, który po znalezieniu na stronie http://paradisebaby.pl/ na następny dzień kupiłam ;) Jest funkcjonalny oraz wygląda prześlicznie ;)
amelia799

Postprzez ammelka » So paź 28, 2017 8:08 am

Najważniejsze przy wyborze wózka są Twoje wymagania i potrzeby oraz bezpieczeństwo maluszka, na moim przykładzie mogę powiedzieć że starałam się wybierać wózek funkcjonalny, taki który poradzi sobie w moim niezbyt równym terenie ale też ładny i praktyczny, stąd wybór amelisa hugo, łatwo się go czyści a wygląda ślicznie
ammelka

Postprzez crysta » Cz sty 04, 2018 12:46 pm

A ja mam zupełnie inny niż Wasze bo kupiłam x-landera x-move, to jest dopasowany dla mnie wózek wręcz idealnie, wszędzie się wcisnę bo łatwo się nim manewruje, nadaje się też na bezdroża i wyższe krawężniki, ma dużą budkę i gondolę więc teraz na zimę będzie idealny jak przyjdzie założyć dziecku grubsze ciuszki czy wsadzić śpiworek
crysta

Postprzez login... » So lut 10, 2018 12:06 pm

login... napisał(a):Zdecydowanie wózki dziecięce 3w1 górą! My zdecydowaliśmy się na Bebetto Vulcano, a wózek kupił finalnie mąż podczas gdy ja już byłam w szpitalu, bo synkowi się spieszyło i mamy wcześniaczka :)

Też rozważam zakup wózka wielofunkcyjnego, koleżanka ma taki i bardzo zachwala, nie wiem tylko jaki ma model, ale te wózki Bebetto z tego co widziałam mają bardzo dobre opinie i wizualnie również mi się podobają :)
login...

Postprzez lovly » Pn lut 19, 2018 10:03 pm

A tutaj https://www.asport.pl/k/1132/wozki-dzieciece/ już zaglądaliście? Mają naprawdę ciekawe wózki dziecięce. Nie da się ukryć, że sklep posiada bardzo szeroki asortyment. Jest w czym wybierać. Poza tym dobre jest to, że ceny są tam ok.
lovly

Postprzez agtta23 » Śr kwi 04, 2018 4:54 am

ja też mam xlander ale x-cite, ten leciutki, musiałam taki wybrać bo u nas nie ma windy a przecież nie zostawię wózka na dole na klatce
agtta23

Postprzez anaw » Pn kwi 16, 2018 12:34 pm

ja przy pierwszym dziecku nie miałam kompletnie zielonego pojecią co i jak kupować. Teraz przy drugim synku wiem już dużo więcej :) Obecnie używamy wózka spacerowego euro cart model Passo. Dziewczyny jeśli tak jak my mieszkanie na wsi ( czyt. bardziej wymający teren ) to ten wózek sprawdzi się super. Duże pompowane koła, regulowane zawieszenie. Dodatkowo spore siedzisko, duży kosz na zakupy. Wózek spokojnie da się prowadzić nawet jedną ręką i nie wymaga to jakoś specjalnie dużego wysiłku. Ogólnie jak za tą cenę warto - za komplet 3 w 1 płaciliśmy około 1400-1500 zł więc mega okazyjnie.
anaw

Postprzez login... » Wt kwi 17, 2018 3:46 pm

My właśnie kupiliśmy wózek spacerowy Bebetto, gondolę też mieliśmy z tej firmy i super się nam sprawdzała :) A wózek kupił mąż już po narodzinach córki.
login...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte