Wyszukiwanie zaawansowane »

Dziecko w taksówce - trzeba fotelik?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Dziecko w taksówce - trzeba fotelik?

Postprzez symbiosis11 » N wrz 13, 2009 9:43 pm

Czasami nie ma sie zaplanowanej przejazdzki taksowka z dzieckiem,wiec skad mialaby mama miec fotelik?
:)
symbiosis11

Postprzez monia » Pn wrz 14, 2009 7:44 pm

A najgorzej to juz chyba wziac do taxi bez fotelika malucha ktory generalnie nie lubi jezdzic w foteliku, sa dzieci ktorym ciezko wytlumaczyc ze nie moze jechac wtulone w mame, tylko w bezpiecznym miejscu i kto wie jak zobaczy ze raz sie da to kanal moze nas terroryzowac do upadlego.
Uwazam ze w kazdje korporacji dobrze jakby mieli choc kilka w wybranych taksowkach i gdy sie dzwoni zeby mozna bylo poprosic o taka wlasnie taksowke.
Mama Antosia oraz:
2002- Aniołka Groszka- 8 tc, cp
2004- Aniołka Biedroneczki- 10 tc
2009- Aniołek Maluszek- 9 tc
monia

Postprzez domi » Śr wrz 16, 2009 2:24 pm

Moj Kubus bardzo lubi jezdzic samochodem.Gdy tylko ruszamy od razu zasypia.Macie racje problem powstanie gdy trzeba bedzie nagle gdzies podjechac taksowka? Do tej pory nie bylo mi to potrzebne wiec sie nad tym nie zastanawialam.Chyba wziela bym synka na kolana i zapiela pasem nas obu.
domi

Postprzez ela » So lis 14, 2009 3:21 pm

Witam wszystkich.
Jesli w taksowce mialy by byc foteliki to powinny znajdowac sie rowniez w autobusach. Szczerze mowiac wydaje mi sie,ze jednak taksowki sa bezpieczniejsze. Nie raz zdarzalo mi sie jechac z dzieckiem autobusem, gdzie strasznie szarpalo a dzieko odbijalo sie ode mnie jak pileczka.Owszem czasem ktos ustapi miejsca ale rzadko a na stojaco trudno dziecko zabezpieczyc.Nie mowie tu o maluszkach w wozkach ale o 3,4 letnich szkrabach.
Pozdrawiam.Ela.
ela

Postprzez WiolaKrk » Wt maja 03, 2011 11:30 pm

ela zdecydowanie sie z Toba zgadzam- te foteliki tez powinny byc w autobusach - czasami kierowcy tych srodkow transportow jezdza jakby wozili worki kartofli a nie ludzi a w dodatku ustapienie miejsca rodzicom z dziecmi jest raczej rzadkoscia niestety :/
WiolaKrk

Postprzez modna » Śr lip 29, 2015 7:30 pm

z taksówkami trzeba uważać niestety. nie łatwo trafić na dobrego kierowcę, więc jest ryzyko w przewożeniu dzieci. ja korzystam z jednej firmy ogólnopolskiej http://itaxi.pl są tani ale że wielcy to jednak jakościowo. dbają o klientów. z małymi firemkami różnie bywa. nie wiadomo jakie kierowca się trafi a w dużych firmach zazwyczaj wiedzą co robią i dbają o jakość.

Ostatnio przesunięty w górę Śr lip 29, 2015 7:30 pm przez: Anonymous.
modna

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte