Wyszukiwanie zaawansowane »

Jaki prezent na Komunię?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Jaki prezent na Komunię?

Postprzez Smoczkidwa » Pn maja 29, 2017 3:16 pm

Dla dziewczyny kolczyki dla chłopaka tablet a jak się nie ma pomysłu to kasa zawsze jest uniwesrsalna ;)
Smoczkidwa

Postprzez chrzestny » Pn cze 19, 2017 4:02 pm

Ja zastanawiam się nad zegarkiem dla chrześniaka http://www.protime.pl/aar_m_Zegarki-Bisset_Zegarki-meskie-Bisset-2942.html Tu są zegarki znanej i cenionej marki szwajcarskiej. Dokładne, niezawodne. Oczywiście wybrał bym taki co ma młodzieżowy styl i jak najwięcej jak to mówi młodzież bajerów.
chrzestny

Postprzez mirelka » Śr sie 30, 2017 3:24 am

Jak kupujesz rower to warto od razu dokupić kask rowerowy dla dziecka: http://kobieceporady.pl/jaki-kask-rowerowy-kupic żeby zadbać o jego bezpieczeństwo.
mirelka

Postprzez login... » Cz wrz 21, 2017 9:39 pm

Ja mam inne pytanie - w jakim stroju powinno iść wg Was dziecko do komunii: alby komunijne czy sukienka/garnitur?
login...

Postprzez dribers » Pt wrz 22, 2017 4:09 am

Najlepiej to coś co pomoże dziecku w rozwoju, a nie komputery tablety itp ;d

Ostatnio edytowano N wrz 24, 2017 10:16 am przez dribers, łącznie edytowano 1 raz
dribers

Postprzez demeter » Pt wrz 22, 2017 10:30 am

Byle w każdym razie nie przesadzać.
demeter

Postprzez amanda23 » So paź 21, 2017 4:33 pm

Pieniądze to moim zdaniem nie jest najlepsze rozwiązanie. Lepiej kupić jakiś prezent, który zapadnie dziecku na długo w pamięci i z którego będzie chętnie korzystał. Osobiście polecam drona. Sama kupiłam takiego swojemu synkowi i był baaardzo szczęśliwy :D Przy wyborze kierowałam się stroną http://najlepszydron.pl/dron-prezent-na-komunie/ .
amanda23

Postprzez login... » So paź 21, 2017 5:04 pm

login... napisał(a):Ja mam inne pytanie - w jakim stroju powinno iść wg Was dziecko do komunii: alby komunijne czy sukienka/garnitur?

Jestem za albami. Podobają mi się takie proste stroje komunijne, choć niektóre sukienki także. Wszystko jest kwestią gustu, z tego co zauważyłam częściej dzieci chodzą w jednakowych albach i moim zdaniem to jest dobre, no i takie alby można zakupić taniej niż suknie. Ja córce osobiście zamawiałam albę z internetu, w sklepie Emmi Mariage (to jest marka sukien ślubnych, ale szyją też stroje komunijne właśnie i sukienki wizytowe dla dziewczynek). Tam znalazłam albę w bardzo przystępnej cenie, a już na samo przyjęcie komunijne zamówiłam sukienkę taką bardziej elegancką, też w tym sklepie zresztą :)
login...

Postprzez login... » Pn lis 06, 2017 9:03 pm

login... napisał(a):Ja mam inne pytanie - w jakim stroju powinno iść wg Was dziecko do komunii: alby komunijne czy sukienka/garnitur?

Jestem za albami. Podobają mi się takie proste stroje komunijne, choć niektóre sukienki także. Wszystko jest kwestią gustu, z tego co zauważyłam częściej dzieci chodzą w jednakowych albach i moim zdaniem to jest dobre, no i takie alby można zakupić taniej niż suknie. Ja córce osobiście zamawiałam albę z internetu, w sklepie Emmi Mariage (to jest marka sukien ślubnych, ale szyją też stroje komunijne właśnie i sukienki wizytowe dla dziewczynek). Tam znalazłam albę w bardzo przystępnej cenie, a już na samo przyjęcie komunijne zamówiłam sukienkę taką bardziej elegancką, też w tym sklepie zresztą :)

Ostatnio przesunięty w górę Pn lis 06, 2017 9:03 pm przez: Anonymous.
login...

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte