Wyszukiwanie zaawansowane »

[ankieta] Wakacje- plaża, basen, zwiedzanie?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Wakacje

Ankieta wygasła Wt lip 09, 2013 9:33 am

1. Plaża i opalanie
0
Brak głosów
2. Basen
0
Brak głosów
3.Zwiedzanie zabytków
0
Brak głosów
4. Wszystkiego po trochę
4
100%
5. Sofa i książka
0
Brak głosów

Liczba głosów : 4

Re: [ankieta] Wakacje- plaża, basen, zwiedzanie?

Postprzez perełeczka » Pt sie 31, 2018 5:13 pm

Wiesz ja w sumie lepię wszystko po trochę. Wszystko zależy od tego czy chce coś pozwiedzać, czy jestem nastawiona bardziej na aktywność czy na relaks. Aktualnie planuję wypocząć dlatego postawiłam sobie wynająć domek na Kaszubach http://www.wodnyswiatostrzyce.pl/nocleg ... kaszubach/ . Jeszcze tam nie byłam, a słyszałam od koleżanek z pracy że jest tam naprawdę ładnie i może miło się odprężyć.
perełeczka

Postprzez adkube » Wt wrz 18, 2018 12:50 pm

Chciałabyś mieć to wszystko?
Sprawdź co to sponsoring!
Tutaj znajdziesz wiele ciekawych artykułów!
https://blog.goldbikiniclub.com/
adkube

Postprzez Lonka » Śr wrz 19, 2018 7:50 pm

Wymarzony urlop to zwiedzanie i poznawanie nowych miejsc, cieszenie się piękną przyrodą. Najlepiej odnajduje się na wyjazdach zorganizowanych gdyż wówczas o nic się nie martwię, a zwiedzając dane miejsce sporo o nim dowiaduję się od przewodnika. W tym roku również wybieram się na taką wycieczkę ze swym ulubionym biurem podróży czyli Wytwórnią Wypraw. Jest to znane i cenione biuro na rynku cieszące się dobra organizacją wycieczek w ciekawe miejsca. W październiku wyruszam z nimi do Iranu i już nie moge doczekać się wyjazdu i niecodziennych atrakcji jak np. obserwowanie delfinów w ich naturalnym środowisku.
Lonka

Postprzez anetaPL » N wrz 23, 2018 12:41 pm

Plaża! Cały dzień!
anetaPL

Postprzez sisi88 » Śr wrz 26, 2018 10:56 am

wszystko po trochu
sisi88

Postprzez poly87 » Pt paź 05, 2018 9:15 pm

zdecydowanie Plaża i opalanie
poly87

Postprzez sosimply » Pt lis 02, 2018 11:43 am

Również myślę, że basen oraz plaża to zdecydowanie must have :)
sosimply

Postprzez Miki23 » Wt lis 13, 2018 1:56 pm

Wszystkiego po trochę, a do tego góry <3
Miki23

Postprzez billymark007 » Wt lis 27, 2018 5:49 am

office.com/setup-----Microsoft is a well-known leader in documentation technology. You use Microsoft software products in your daily life. Microsoft publishes a great deal of content to the web, not only in promotion of their products, but also for education on topics of technology, security and more. One of the Product is the Microsoft office . Visit to download the Microsoft Office www.office.com/setup

mcafee.com/activate------McAfee Antivirus one of the popular Antivirus and Security System around the Globe. It helps many users to provide protection from the virus, Trojan, spyware, and many similar threats. Ig you want to get started with McAfee then you have to go through the steps to McAfee.com/Activate. Secure your PC, Laptop, Tablet, and Smartphone’s with McAfee Antivirus . Download the complete setup www.mcafee.com/activate

office.com/setup-----Office setup is an important set of software made to resolve the problems of inaccuracy and mistakes in documentations and to create the presentation with the help of gear along with word & PowerPoint for Business and promotion, Download the Latest Microsoft office Setup www.office.com/setup
billymark007

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte