Wyszukiwanie zaawansowane »

[ankieta] Wakacje- plaża, basen, zwiedzanie?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Wakacje

Ankieta wygasła Wt lip 09, 2013 9:33 am

1. Plaża i opalanie
0
Brak głosów
2. Basen
0
Brak głosów
3.Zwiedzanie zabytków
0
Brak głosów
4. Wszystkiego po trochę
4
100%
5. Sofa i książka
0
Brak głosów

Liczba głosów : 4

Re: [ankieta] Wakacje- plaża, basen, zwiedzanie?

Postprzez nikolasawicka34 » Śr mar 06, 2019 9:28 am

Ja zdecydowanie wolę plaże, uwielbiam opalać się i wygrzewać na słoneczku przy pięknym widoku na morze, wakacje to wspaniały czas ;)
Myślicie kobietki, że w ciąży można się opalać na słońcu jak tak to ile??
nikolasawicka34

Postprzez login... » Śr mar 27, 2019 2:21 am

W przebywaniu nad morzem jest coś, co sprawia, że momentalnie odczuwasz relaks. Jeden wdech morskiego powietrza wystarcza, by poczuć błogi spokój. A zatem odpręż się i odkryj plaże oraz morskie wybrzeża oddalone od Polski o jedynie trzy godziny drogi samolotem. Zapomnij o wyczerpującym 15-godzinnym locie w poszukiwaniu idealnej plaży, możesz znaleźć ją bliżej, niż ci się wydaje!...
office.com/setup
login...

ACE PTE Academy

Postprzez iptecoachingbrisbane » Pt kwi 12, 2019 11:40 am

Thanks for sharing the article! I liked your skills and m waiting for your coming posts.

ACE PTE Academy always provide an effective learning environment and program for the students. They make a proper set you up for all parts of the IELTS Test. They want to make sure that students walk out of their institute door as a person with splendid communication skills.
iptecoachingbrisbane

Postprzez login... » Pn kwi 15, 2019 9:59 am

Zdecydowanie Góry!
http://www.gorzynianka.pl/
login...

Postprzez Maciej.Scher » Pn kwi 15, 2019 10:52 am

Ja zdecydowanie na okres urlopowy polecam wczasy nad morzem. Nie tylko macie okazję na spędzenie pięknych chwil przy plaży i poczuć morską bryzę, ale także możecie świetnie się bawić w luksusowych ośrodkach wypoczynkowych https://www.wakacjezdzieckiem.pl/wakacje-nad-morzem . Parki rozrywki, baseny, SPA - atrakcje są świetnie zaaranżowane, zarówno pod kątem dorosłych, jak i dzieci. Dzięki temu spędzisz czas ze swoją pociechą - wspólnie się bawiąc, o co przede wszystkim chodzi. ;)
Maciej.Scher

Postprzez login... » Śr kwi 17, 2019 7:27 pm

Get highly engaging mobile gaming apps that engage the players for hours designed by the top game development company offering comprehensive solutions with designing, developing & marketing the gaming app. Hire the top game development companies India to get a mobile game that truly likes by the users.
login...

Postprzez login... » Pt kwi 19, 2019 8:11 pm

I must say this is one of the best content piece I have ever read.

Are you looking for the best SEO experts India to make your website discoverable in the search engine. Then look no other than SEO experts company India. They are an experienced team of professionals that stands at the forefront of all emerging trends in digital marketing.

The biggest proof of their quality work is that they are listed among the top SEO companies:
https://emarketingblogger.com/seo-companies-india-best-top-10-list/
login...

Postprzez Kordi33 » Śr kwi 24, 2019 4:51 am

Jeśli chodzi o egzotyczne miejsca to mogę polecić wakacje na Bali - bardzo piękne miejsce do zwiedzania, bujna roślinność, bardzo ciekawa kultura, no i wulkany które miałem okazję zobaczyć. Naprawdę czasami warto jest zainwestować trochę więcej pieniążków, ale mieć bardzo ciekawe wakacje.
Kordi33

Postprzez AnnMa » Cz kwi 25, 2019 8:50 am

Jak dla mnie im więcej zwiedzania tym lepiej, bo nie lubię tylko leżeć na plaży. Bardzo zainteresowała mnie pielgrzymka meksyk, ciekawa jestem czy ktoś był?
AnnMa

Postprzez turkusik » Pn maja 06, 2019 3:21 pm

No ja tak samo wybrałabym wszystkiego po trochu. :D A bardzo fajną sprawą przy tym jest posiadanie własnego campera. :D My akurat mamy camper pickup który niby jest mały, ale tak naprawdę to tylko się tak wydaje. :D Mozna wszedzie sobie dojechac i pozwiedzać.
turkusik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte