Wyszukiwanie zaawansowane »

[ankieta] Wakacje- plaża, basen, zwiedzanie?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Wakacje

Ankieta wygasła Wt lip 09, 2013 9:33 am

1. Plaża i opalanie
0
Brak głosów
2. Basen
0
Brak głosów
3.Zwiedzanie zabytków
0
Brak głosów
4. Wszystkiego po trochę
4
100%
5. Sofa i książka
0
Brak głosów

Liczba głosów : 4

To QuickBooks Error Code 1603, contact us at QuickBooks Supp

Postprzez alancosier » Wt sie 20, 2019 2:07 pm

We will help you understand the QuickBooks Error Code 1603 message, When you are installing or reinstalling QuickBooks for the first time. You may be able to interact with Quickbooks Experts who have complete advise about QuickBooks quries and its services. You may be able to interact with Quickbooks Experts who have complete advise about QuickBooks quries and its services.
alancosier

Re: [ankieta] Wakacje- plaża, basen, zwiedzanie?

Postprzez Marc » Wt sie 20, 2019 8:44 pm

Ja też preferuję wszystkiego po trochę
Marc

Postprzez MarylaD » Pt sie 23, 2019 9:51 am

Informacje ( np. gdzie najlepsze baseny w LOndynku) i ogłoszenia z Londynu możesz znaleźć na polskim portalu Polskie ogłoszenia Londyn
MarylaD

Postprzez GapTravel » Pt sie 23, 2019 10:09 am

To wszystko jest zależne od tego gdzie jestem, jeśli jestem gdzieś kolejny raz i wszystko już widziałam, to wolę tylko poleżeć przy basenie :) Ostatnio byłam na kolejnym wyjeździe z biura podróży w Turcji i cały tydzień spędziłam przy basenie ;)
GapTravel

Postprzez Tomm » So sie 31, 2019 1:56 pm

Przy okazji o basenie. Czy szkodzi, bo prawdopodobnie jest w wodzie chlor jejzdrowie.pl/chlor-w-basenie-czy-szkodzi/, czy inne środki uzdatniające wodę są bezpieczne? obawiam się, że stare baseny stosują stare metody chlorowania jako dezynfekcje i nie wyboru.
Tomm

Postprzez Time2Tans » Wt paź 01, 2019 8:47 am

Ja zdecydowanie wolę zwiedzanie, a opalam się natryskowo FAKE BAKE DOUBLE SHOT ESPRESSO i uważam, że jest to bezpieczniejsze, niż leżenie na słońcu :)
Time2Tans

Big fan of this topic, so well done for the time spent!

Postprzez FrankJScott » Pn lis 11, 2019 5:19 pm

Love this forum :) I suggest related articles such as this resource, this website and this forum, not to mention this info and this blog. Also worth checking out are pages like this page, this url and this page, not to mention this resource and this page and this resource, this resource and this article, not to mention this resource and this forum. Check out this info, this info and this url, not to mention this resource and this page alongside articles like this site, this site and this site, not to mention this article and this source and finally this info, this url and this article as well as this resource and this site. Don't forget this url, this info and this url, not to mention this blog and this site alongside pages such as this blog, this info and this article. Moreover there's this forum and this page and finally this article, this source and this site. Moreover this site and this source are good too!
[url=http://chinesejian.com/home.php?mod=space&uid=267043] this article[/url]
FrankJScott

I love this blog, so well done for your efforts!

Postprzez FrankJScott » Śr lis 13, 2019 6:32 am

Loving this site :) I suggest useful pages such as this article, this site and this url, not to mention this blog and this page. Also worth checking out are blogs such as this info, this website and this article, not to mention this article and this page and this website, this info and this url, not to mention this forum and this info. Check out this blog, this info and this page, not to mention this forum and this source alongside blogs such as this source, this resource and this forum, not to mention this forum and this article and finally this resource, this source and this resource as well as this resource and this site. Don't forget this page, this info and this forum, not to mention this forum and this site alongside blogs like this website, this page and this blog. Moreover there's this forum and this info and finally this article, this forum and this article. Moreover this url and this site are good too!
[url=http://chinesejian.com/home.php?mod=space&uid=267043] this article[/url]
FrankJScott

Postprzez KaroKaro28 » Śr lis 13, 2019 3:51 pm

oj nasiona marihuany automaty i wakacje. Aż się łeska kręci
KaroKaro28

Postprzez kaludia2111 » Cz lis 14, 2019 2:47 pm

Hej, ja z moim mężem uwielbiamy leżeć przez całe wakacje! Może to dziwnie brzmi ale faktycznie przy tym max odpoczywamy

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte