Wyszukiwanie zaawansowane »

[ankieta] Wakacje- plaża, basen, zwiedzanie?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Wakacje

Ankieta wygasła Wt lip 09, 2013 9:33 am

1. Plaża i opalanie
0
Brak głosów
2. Basen
0
Brak głosów
3.Zwiedzanie zabytków
0
Brak głosów
4. Wszystkiego po trochę
4
100%
5. Sofa i książka
0
Brak głosów

Liczba głosów : 4

Re: [ankieta] Wakacje- plaża, basen, zwiedzanie?

Postprzez Rytomikowicz » Wt lis 19, 2019 12:06 pm

Jeżeli wakacje to tylko i wyłącznie nad morzem i to najlepiej nad naszym polskim. Od kilku lat jeżdżę rok w rok nad Bałtyk i tak też było w tym roku. Pierwszy raz wziąłem inne miejsce nocowania i zdecydowałem się na hotel w centrum Gdańska https://www.granohotels.pl/. To był strzał w dziesiątkę. Nigdy tak dobrze nie wypocząłem :)
Rytomikowicz

Postprzez zuzanka30 » So lis 30, 2019 1:15 pm

Moi przyjaciele co roku odwiedzają Azję i chyba również skuszę się na taką podróż Myślałam wstępnie o Singapurze, a zorganizowane wycieczki tam ma w ofercie biuro CT POLAND . Bardzo egzotyczna taka podróż ale warto się skusić, bo Azja to bogactwo smaków, kolorów, pięknych miejsc. Co sądzicie?
zuzanka30

Postprzez login... » Pn gru 09, 2019 9:49 am

Beach is a good way to relax, Check doorstep massage for relaxing
login...

Postprzez Loreninho » Cz gru 19, 2019 5:00 am

Nie wiem o tobie, ale dla mnie idealny dzień wolny wygląda trochę inaczej. Razem z żoną zabieramy nasze dzieci, wynajmujemy duży samochód rodzinny i jeździmy do tych miast lub krajów, których jeszcze nie odwiedziliśmy. W ubiegły weekend byliśmy w Barcelonie, gdzie odnowienie słynnej katedry Sograd Familia wreszcie się kończy.
Loreninho

Postprzez Adriana83 » Pt gru 27, 2019 8:54 pm

Tylko Jurata.
Adriana83

Postprzez Merlinka » N gru 29, 2019 10:11 pm

Ja zawsze wybieram opcję wakacji w fajnym miejscu. Zwiedzanie okolicy obowiązkowe.
Merlinka

Postprzez Saaeonline » Cz lut 20, 2020 12:33 pm

Nice Post
We are providing the best coaching classes of ILETS,CELPIP, OTE 2.0, TOEPL, PTE, online & offline at Gurgaon. we also have Effective study material for these courses.
Contact Us :- 9910843689
http://www.saaeonline.com

PTE Coaching Online
PTE Coaching in Gurgaon
Pte Ielts Coaching in Gurgaon
Celpip Coaching in Gurgaon
Ielts Coaching in Gurgaon
Toefl Ielts Coaching in Gurgaon
TOEFL Coaching in Gurgaon
Frequently Asked Questions About Ielts
Saaeonline

Postprzez Adrianna190 » Pn lut 24, 2020 2:01 am

Dobrze jest na coaching pojechać taksówką. Do Serocka można dostać się tam za pomocą Taxi Serock znajdującej się pod tym adresem: https://taxi-serock.com.pl
To firma taksówkarska z tradycjami, która kursuje całodobowo w Serocku i gminie Serock. Ja od siebie polecam.
Adrianna190

Love this page

Postprzez FrankJScott » Śr lut 26, 2020 4:08 am

Growing fan of this site :) If anyone is curious about Bruc Bond, they aim to make 21st century banking straightforward, simple, and transparent. I suggest looking at this Eyal Nachum banking info website or perhaps this Bruc Bond banking tips site. There's also this Eyal Nachum banking tips profile and finally this Bruc Bond banking advice website. Also look at this Eyal Nachum banking advice profile as well as this Eyal Nachum banking tips forum- he's a fintech guru and a director at Bruc Bond, who lead the financial sector with sustainable, customizable product offerings and open communication.
https://www.redbubble.com/people/fastandre/works/45773876-scarface-tony-montana-al-pacino-warhol-pop-art
FrankJScott

Loving the insights of this page :)

Postprzez FrankJScott » Pt lut 28, 2020 12:41 am

Had a good read of this page :) If anyone is interested in English translation, I recommend looking at this english to hindi typing tips forum or perhaps this change english to bengali info forum. There's also this online english to punjabi info site and this marathi fonts tips site. Also, finally look at this convert english to telugu information forum as well as this tamil fonts advice profile and this online english to kannada advice website while you're at it.
https://www.redbubble.com/people/fastandre/works/45773876-scarface-tony-montana-al-pacino-warhol-pop-art
FrankJScott

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte