Wyszukiwanie zaawansowane »

Nuda w związku... jak go ozywić?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Nuda w związku... jak go ozywić?

Postprzez Smoczkidwa » Pn maja 29, 2017 3:28 pm

Trzeba znaleźć wspólne hobby wprowadzić coś nowego do związku.
Smoczkidwa

Postprzez Dzennika5 » Cz cze 15, 2017 10:43 am

Ja jak szukałam pomocy w tej sprawie to pomogło mi bardzo forum showup. Myślę, że nie trzeba mówić co tam znalazłam. Ale powiem także, że można się powymieniać z innymi bardzo ciekawymi doświadczeniami i sposobami na nude. Warto się czasem kogoś poradzić ;)
Dzennika5

Postprzez monia92 » Pt cze 30, 2017 10:04 pm

Może zainwestujcie w gadżety erotyczne? Jestem pewna, że ożywią Wasz związek! Możecie też spróbować innych rodzajów seksu (na przykład analnego). Jeśli się na niego zdecydujecie, zaopatrzcie się w gadżet taki, jak: https://secretplace.pl/707-korki-niewibrujace (pozawala na szybsze oswojenie się z nim).
monia92

Postprzez mami75 » Pn lip 03, 2017 7:58 pm

Polecam jakieś gadżety erotyczne, które ożywią związek... bdsm? niekoniecznie... jest wiele innych rzeczy, kulki gejszy, żele, bielizna erotyczna i inne. Można je dyskretnie zamówić online, my np. ostatnio zamawialiśmy w sklepie sexownysklep.pl Maja tez bielizne erotyczna dla puszystych :)
mami75

Postprzez drenima » Pn lip 10, 2017 9:18 am

Rutynę bardzo łatwo można przełamać. Wystarczy jakieś lekkie urozmaicenie w życiu seksualnym :) Widzieliście już może nowe Lovense Nora rabbit-wibratory? Jeśli nie to koniecznie sprawdźcie jakie dają możliwości, ponieważ gwarantuję wam, że na pewno się spodobają!
drenima

Postprzez mami75 » Śr lip 26, 2017 9:04 pm

A może gadżety bdsm https://sexownysklep.pl/sex-gadzety-bdsm-akcesoria ??? Potrafią wnieść ożywczą nute w każdym związku... Miłosne igraszki przestają być niewinne i zaczyna sie prawdziwa zabawa. :) Można zamawiać bez obaw - jest w czym wybierać i przesyłka jest w pełni dyskretna.
mami75

Postprzez demeter » Cz lip 27, 2017 8:44 am

No nie wiem. To dość... kontrowersyjny pomysł.
demeter

Postprzez Ksantypa88 » Wt sie 01, 2017 5:56 pm

Bez wątpienia wprowadzenie gadżetów erotycznych jest bardzo fajnym pomysłem. Myślę sobie jednak, że nie każdy jest na tyle odważny aby po nie sięgnąć. W związku z czym ciekawą alternatywą dla nich może okazać się gra w formie audio, a konkretnie mam tutaj na myśli http://liveliketheatre.com/kama/index.html . Jest ona dostępna za darmo, wystarczy się zarejestrować. Istotą zabawy jest tajemniczy gość Marek, który to pojawia się w naszym domu. Oczywiście to partner stymuluje jego zachowania i jestem pewna, że taka gierka może wprowadzić do naszego życia erotycznego odrobinę pikanterii.
Ksantypa88

Postprzez sumilka » So sie 12, 2017 9:36 pm

Moim zdaniem warto odwiedzić Sexshop112. Jest tam bowiem wiele różnych akcesoriów, które z pewnością ożywią wiązek. W sklepie znajdziecie produkty zarówno dla kobiet, jak również dla mężczyzn. Poza tym jest tam również bielizna erotyczna.
sumilka

Postprzez iddaa » Pn sie 14, 2017 12:03 pm

A może coś pikantnego jak to http://ekskluzywna.pl/bodystocking pozwoli trochę roznieciś ogień w waszym związku? Trzeba szczęściu pomagać tak to już jest.
iddaa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte