Wyszukiwanie zaawansowane »

Nuda w związku... jak go ozywić?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Nuda w związku... jak go ozywić?

Postprzez Kucharz » So maja 10, 2014 6:57 pm

Najlepiej nie dopuścić do pojawienia się nudy w związku, ale czy na dłuższą metę to jest w ogóle wykonalne? Ciężko... Więc gdy już ta nuda się pojawia, to trzeba ją szybciutko przepędzić, bo z czasem konsekwencje mogą być opłakane. Seksowna bielizna to standard, który zawsze jest w cenie i który zawsze działa. Jest wiele przeróżnych zabawek, ale te z kolei bywają kontrowersyjne i na pewno nie są dla każdej pary. Za to gry erotyczne moim zdaniem już tak! Raz, że masa przy nich śmiechu, a dwa, że w fajny sposób działają na zmysły będąc wstępem do namiętnej zabawy. No i w sumie nikt nie powiedział, że nie można sobie w nie pograć ot tak sobie :).
Dla zainteresowanych podaję link do sklepu (http://www.erotycznefantazje.pl/gry-erotyczne), w którym można kupić takie gry oraz inne gadżety przydatne do zwalczania nudy w związku :).
Kucharz

Postprzez Elsx » Cz maja 15, 2014 8:58 am

Rutyna niestety pojawia się po latach. warto wtedy przypomniec sobie jak było na początku. a może jakieś scenki typu "hey nie znamy sie"...

Najlepszyinformatyk poznań
Elsx

Postprzez klaudekk » Cz maja 15, 2014 1:39 pm

Mało który mężczyzna lubi romantyczne wieczorki, sugeruję pójść w erotyczne zagrania :)
klaudekk

Postprzez amerinka » Wt maja 27, 2014 11:59 am

Albo .... Afrodyzjaki ;)
My nie stronimy z mężem od eksperymentów i nawet teraz po 15 latach związku seks jest tak samo dobry jak na początku. Wiadomo, że czasami wkrada się rutyna, niemniej staramy się dbać o tę sferę.
Bardzo spodobał nam się pewien środek - Sex Elixir (tutaj możecie sobie o nim poczytać: http://sexelixir.pl/ ) . Wystarczy kilka kropelek aby ogarnęło człowieka wielkie podniecenie. Tak więc fajny dodatek na specjalne okazje.
amerinka

Postprzez redslice » Śr maja 28, 2014 3:03 pm

Kilkudniowa wycieczka ;)

-------------------------------------------------------
NAJLEPSZY BRYKIET W MIEŚCIE - POLECAM!
najlepszy dostępny na rynku [url=http://kominkowybrykiet.pl/pl/produkty/]brykiet[/url]
redslice

Postprzez milla » Śr maja 28, 2014 9:51 pm

Kilkudniowa wycieczka? :-) Najlepiej namiot w kompletnej dziczy, wtedy jedyną atrakcją będzie... Wiadomo co! ;-)
milla

Postprzez Kucharz » Cz maja 29, 2014 10:16 pm

milla, ale gorzej gdy się pod namiotem para pokłóci ;).
Kucharz

Postprzez trekerka » Pn cze 02, 2014 3:10 pm

U nas swego czasu totalnie się psuło. Nie pomagały żadne afrodyzjaki i zabawki. Po prostu straciliśmy na siebie ochotę (głównie z mojej strony - cały czas odtrącałam męża ...). Byliśmy ze sobą już 10 lat i nastąpiło totalne znużenie w związku. W końcu jednak zdecydowaliśmy się na wizytę u specjalisty. Wybraliśmy się na porady do pani Moniki Rudy, która aktualnie przyjmuje w Warszawie przy ulicy Gocławskiej: http://psychoterapia-kielczyk.pl/seksuolog/ . Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile dały nam te wizyty. Nauczyliśmy się jak ponownie zaczać się sobą cieszyć.
Pozdrawiam.
trekerka

Postprzez xymenka » Cz cze 26, 2014 8:45 am

A ja jestem w zdaniu,że warto jest skorzystać w związku z pewnych urozmaiceń :) Gadżety erotyczne są naprawdę ok - z mężem korzystamy czasami. Do stacjonarnego sex shopu w życiu bym chyba nie weszła ponieważ nie wiem czy czułabym się dobrze. Jednak nie są to moje klimaty.
Zamawiamy przez internet, konkretnie w sklepie intymność: http://intymnosc.pl/ - na pewno wielu z Was zna to miejsce ponieważ jest to chyba największa drogeria erotyczna w sieci.
xymenka

Postprzez xena » Pt cze 27, 2014 11:21 am

No ja również kupiłam sobie ostatnio fajny środek - Love & Desire;)
Mój mąż ostatnio zrobił się totalnie gnuśny. Nie wychodziliśmy na randki. Tylko praca, dom, kanapa tak więc postanowiłam go trochę pokokietować.
Są to feromony w spraju .
I nawet nie sądziłam,że mogą tak się mu spodobać ;) Zdarza się,ze podchodzi do mnie co chwilę i wącha. Tak więc działanie jest ;)
Ma również większą ochotę na seks.
xena

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte