Wyszukiwanie zaawansowane »

Nuda w związku... jak go ozywić?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Nuda w związku... jak go ozywić?

Postprzez minionka785 » Wt lip 31, 2018 10:32 am

Warto się wybrać na terapię jeśli się nie układa. Można też poszukać innych porad na udany związek https://szmineczka.pl/7-sposobow-na-udany-zwiazek/ Chyba najważniejsze jest dla mnie wzajemne dbanie o dobre relacje.
minionka785

Postprzez marcheweczka » Wt lip 31, 2018 12:10 pm

Związek to ciągła praca... Moim zdaniem tylko zmiana środowiska pomaga, czyli wyjazd, chociaż na kilka dni.
marcheweczka

Postprzez kinaLJ » Śr sie 01, 2018 12:23 pm

Tez myślę ze terapia dla par w warszawie wskazana. Wszystkie małżeństwa przechodzą kryzysy. Raz większe, raz mniejsze. Czasami jednak małżonkowie nie potrafią dojść do poszumienia sami. Ciężko im się porozumieć i jest tylko gorzej.Dlatego specjaliści którzy prowadzą taką terapię dla par w warszawie są tak potrzebni. Tym bardziej, ze często się zdarza iz decyzje o rozwodzie podejmujemy bardzo pochopnie, zamiast powalczyć.
kinaLJ

Postprzez stowo » Śr sie 01, 2018 1:38 pm

warto jest wprowadzić jakieś urozmaicenia w łóżku na przykład
stowo

Postprzez anita230 » Cz sie 02, 2018 1:31 pm

Niestety nuda w związku bardzo często powoduje kłopoty w łóżku. Partnerzy nie mają ochoty na seks i ciężko się dogadać. Problemy z potencją mogą zaskoczyć nawet nas samych, dlatego warto sprawdzić, co w tej kwestii można zrobić. Strona http://abc-potencji.pl/potencja/ oferuje różne porady, więc można sobie przeczytać i dowiedzieć się czegoś nowego. Jeśli w sprawach seksualnych się układa, to i związek później inaczej wygląda.
anita230

Postprzez anna444 » Pt sie 03, 2018 9:54 pm

My na przykład idziemy w przyszłym tygodniu na obiad do restauracji. Sami bez dzieciaczków. Kazdy związek potrzebuje aby o niego dbac. Jeśli to wam nie pomoże, to udałabym się do nich https://www.centrum-psych.pl/ . Prowadza terapie dla par i na pewno wam pomogą.
anna444

Postprzez monia92 » Śr sie 08, 2018 9:21 am

U mnie w związku panuje nuda przez ciągły brak ochoty na sex mojego męża... Cokolwiek bym nie robiła on ciągle nie ma ochoty na seks... Zastanawiam się jak podnieść jego libido, aby wszystko wróciło do normy. Od razu podkreślę, ze na pewno nie ma kochanki i na pewno wciąż mnie kocha. Po prostu zaczął się chyba "ten wiek" i trzeba trochę nad nim popracować.
monia92

Postprzez sabina89888 » Cz sie 09, 2018 6:01 pm

A może jest to nuda wywołana jakimiś problemami? Polecam porozmawiać z partnerem, co jest na rzeczy. Może chodzić też o jego kompleksy wywołane rozmiarem członka. Ale od tego są takie metody - jak powiększyć członka Można się zainteresować różnymi poradami i gwarantuje, że w końcu może wróci to, co było kiedyś w Waszym związku.
sabina89888

Postprzez amelka789 » N sie 12, 2018 2:05 pm

Myślę, że terapia par warszawa pomoże wam ożywić związek. Nie wystarczy tylko być, trzeba tez dbać o tą relację. Spróbuj go czymś zaskoczyć, może jaki wspólny weekend? Na terapii par w warszawie podpowiedzą wam, jak odnowić uczucie, zadbać o siebie nawzajem.
amelka789

Postprzez mamsza » Wt sie 14, 2018 11:01 am

A może to po prostu spadek formy u Twojego mężczyzny? Może przyda się na przykład erekton fast: https://byhealth.pl/olimp-erekton-fast-8tabl-powl? Dużo dobrych opinii czytałam na temat tego produktu. Jest to całkowicie naturalny suplement diety. Warto się nim bliżej zainteresować.
mamsza

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte