Wyszukiwanie zaawansowane »

Alkoholizm i terapia

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Alkoholizm i terapia

Postprzez Ailis » Śr kwi 03, 2019 12:04 pm

Mój brat po tej ostatniej chwili przedawkowania w końcu zdecydował się na terapię. Znalazł wsparcie oczywiście w nas jako rodzinie. Szukaliśmy ośrodka na stronie Ranking ośrodków terapii Brat otrzymał ogromne wsparcie, zresztą my jako rodzina również. ;) Cisza, spokój, warunki niczym w domu i pomoc doświadczonych terapeutów , na tyle skuteczna że od 9 mc nie pije...w końcu ktoś mu pomógł, pokonać ten paskudny nałóg .
Ailis
 

Re: Alkoholizm i terapia

Postprzez donka » So kwi 13, 2019 10:37 pm

Poczytajcie sobie tutaj https://kavasklep.com/kava_kava jak działa kava kava . Przede wszystkim wprowadza w błogi stan, ale nie uzależnia. Poza tym nie ma po niej kaca. Warto spróbować tego typu rozwiązania, bo można pozbyć się problemu i jednocześnie się zrelaksować. Jest ona legalna w Polsce.
donka
 

Re: Alkoholizm i terapia

Postprzez kalinka1 » Pn maja 06, 2019 3:58 pm

by podjąc skuteczna terapię osoba uzależniona musi tego chcieć. Z tym bywa niestety różnie ale są na szczęście już takie ośrodki jak Nefo ( tu namiar na ich stronę https://nefo.pl/), które prowadzą dość innowacyjne sesje motywujące do podjęcia leczenia. Jak juz pacjent podejmie decyzje o terapii to można wybrać się do ich ośrodka lub skorzystać z pomocy online. Nowoczesne i bardzo skuteczne metody leczenia, doświadczeni lekarze, którzy pomogli już nie jednej osobie w potrzebie.
kalinka1
 
Posty: 345
Dołączył(a): So mar 18, 2017 4:50 pm

Re: Alkoholizm i terapia

Postprzez MartaSwitezianka » N lip 21, 2019 11:02 am

Znam Twój ból... Mój brat był narkomanem i trafił też do więzienia :? Po odbyciu kary sam zgłosił się do ośrodka, który pomaga byłym więzniom. Nie wierzyliśmy, że się uda a tu proszę... Teraz mój brat jest najbardziej przykładnym obywatelem na świecie! Mają na https://zrzutka.pl/pomoznampomagac zbiórkę i powiem Wam, że jak tylko mam wolne pieniądze to wpłacam datki właśnie na nich. W końcu pomagają całemu społeczeństwu, bo resocjalizują byłych więźniów :)


Ostatnio przesunięty w górę N lip 21, 2019 11:02 am przez: Anonymous.
MartaSwitezianka
 
Posty: 756
Dołączył(a): Wt lip 14, 2015 8:15 pm

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte
Kto przegląda forum Google [Bot] i 25 gości
Usuń ciasteczka | Strefa czasowa: UTC + 1