Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak urządziliście swój ogród?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Jak urządziliście swój ogród?

Postprzez Kusia » Pn mar 03, 2014 2:29 pm

Hej,
Jak urządziłyście swój ogród? Ja kupiłam sobie siłownie zewnętrzne . Która się bardzo przydaje, gdy chcemy trochę poćwiczyć czy się po prostu pobawić w ogrodzie. Dodatkowo mamy plac zabaw dla dzieci i miejsce na grilla. A jak wy macie w ogródku?
Kusia

Re: Jak urządziliście swój ogród?

Postprzez Kremzelka » Śr mar 05, 2014 11:27 am

ja zatrudniłam dekoratora ogrodu i wszystko wygląda zdecydowanie cudowanie

Najlepszy adwokat Zabrze polecam!
Kremzelka

Postprzez login... » Pt mar 14, 2014 12:23 pm

A ja zainwestowałam jakiś czas temu w ładną huśtawkę ;) Od dawna się nad nią zastanawiałam - kupić drewnianą czy z materiału. W koncu zdecydowałam się na drugą opcję, głównie ze względów finansowych.
Sprawiłam sobie ten model:
http://www.skapiec.pl/site/cat/427/comp ... #from78859
I wygląda wszystko bardzo fajnie ;) Dzieciaki mnie namówiły ponieważ uwielbiają huśtać się na huśtawce u siostry.
Pozdrawiam.
login...

Postprzez merelka » Pt mar 14, 2014 12:23 pm

A ja zainwestowałam jakiś czas temu w ładną huśtawkę ;) Od dawna się nad nią zastanawiałam - kupić drewnianą czy z materiału. W koncu zdecydowałam się na drugą opcję, głównie ze względów finansowych.
Sprawiłam sobie ten model:
http://www.skapiec.pl/site/cat/427/comp ... #from78859
I wygląda wszystko bardzo fajnie ;) Dzieciaki mnie namówiły ponieważ uwielbiają huśtać się na huśtawce u siostry.
Pozdrawiam.
merelka

Postprzez Jen » Pn mar 17, 2014 1:27 pm

Też kupiłam sobie huśtawkę do ogrodu. W http://www.meble.ogrodowe.net/hustawki kupiłam owalną. Bardzo fajnie się komponuje z meblami ogrodowymi z technorattanu. Teraz jeszcze szukam dobrej kosiarki i chyba jeszcze hamak kupię.
Jen

Postprzez cisowianka07 » Śr mar 19, 2014 6:29 pm

Nasz ogród wymagał dużych nakładów roboczych, wymieniliśmy chodniczki, zasialiśmy trawkę, przygotowaliśmy miejsce na nowe kiwaty. Udało nam się również w końcu postawić siatki ogrodzeniowe. Czekamy teraz z niecierpliwością na słońce żeby nasz ogród złapał trochę kolorów bo już mam dość tych deszczowych szarych dni:) a wy macie jakieś pomysły jak jeszcze urządzić swój ogród? bo ja chciałabym jeszcze zrobić oczko wodne ale to chyba nie w tym roku:P
cisowianka07

Postprzez lolaa » Cz mar 20, 2014 11:58 am

Ja mam zamiar zasadzić krzewy i drzewka owocowe w moim ogrodzie. Myślę, że kupię sobie żurawina sadzonki , maliny oraz agrest i aronię.
lolaa

Postprzez lilka91 » Cz maja 01, 2014 9:30 pm

Mnie dopiero czeka urządzanie ogrodu. Szczerze mówiąc nie mam żadnego pomysłu. Myślałam nawet o tym by projekt ogrodu zlecić firmie Royal Garden z Krakowa. Jesteśmy co prawda z Poznania ale ta firma działa na terenie całej Polski. Bardzo podobają mi się ich aranżacje, które są dostępne w galerii na stronie. Chciałabym mieć coś podobnego u siebie.
lilka91

Postprzez Jawor79 » N maja 04, 2014 10:28 am

Może ktoś poradzi. Chcemy z mężem urządzić ogród, ale mamy tam gliniastą glebę. Będziemy nawozić świeżą, lepszą warstwę, ale nie jest to idealny ogródek dla wszystkich roślin. A dwa, to jesteśmy dosyć zapracowani i rozglądamy się za roślinami, wokół których nie trzeba dużo chodzić. Ktoś mi polecił hortensje?
Może ktoś miał u siebie i może podrzucić kilka rad, czy to dobry wybór.
Pozdrawiam,
Magda
Jawor79

Postprzez login... » N maja 11, 2014 2:43 pm

Witam,
w zaiązku z tym, że jesteśmy bardzo aktywni zawodowo i nie mamy zbyt wiele czasu na pielęgnowanie ogrodu posialiśmy trawkę zasadzilismy kilka tui , ładny gril i zestaw wypoczynkowy do ogrodu:) W sumie moim zdaniem najlepsza jest prostota w naszym ogrodzie króluje minimalizm a jego centralnym punktem sa meble ogrodowe. Mom zadniem najwazniejsze w ogrodzie są własnie zestawy wypoczynkowe, bo w nich możemy napawać się spokojem. Znajomi polecili nam meble ogrodowe Doram Design. Muszę przyznać, że oprócz świetnej jakości mają one oryginalny, odważny i wyróżniający się na tle innych produktów na rynku styl. Wszyscy znajomi się nimi zachwycają:)
login...

Następna strona

Powrót do Forum otwarte