Wyszukiwanie zaawansowane »

Co dla Żony na rocznicę?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Co dla Żony na rocznicę?

Postprzez login... » Śr lip 30, 2014 9:16 pm

Jeśli miałabym dostać brylant, to ten byłby idealny :)
Obrazek
login...

Postprzez serenka » Śr sie 06, 2014 7:01 am

A ja proponuję zabrać żonę na weekend w jakieś ładne miejsce :) My w tym roku konkretnie w weekend sierpniowy będziemy mieli z męzem naszą pierwszą rocznicę ślubu tak więc postanowiliśmy ją uczcić takim wyjazdem. Wybieramy się do centrum rekreacyjnego Promenada nad Jeziorem Zegrzyńskim - pół godziny jazdy pod Warszawą.
Możesz tam wynająć sobie bardzo wygodny nocleg, z wyżywieniem w dobrej cenie ( maja tam pakiety pobytowe).
A samo miejsce bardzo ładne. Plaża, zielono. Sporty wodne .
Jeśli pogoda się uda to na pewno będzie świetnie.
serenka

Postprzez Lucy000 » Pn sie 11, 2014 7:12 pm

A może coś praktycznego do domu?
Na przykład ręcznie zdobiona ceramika bolesławiecka?
W asortymencie firmy Witek’s można naprawdę wybrac coś wyjątkowego na prezent http://witeks.pl/ceramika
Lucy000

Postprzez sebaglik79 » Wt sie 12, 2014 2:17 pm

Ja również proponuję zabrać żonę na weekend w jakieś ładne miejsce. Baseny, sauny, jacuzzi, spacery nad jeziorem, przejażdżka rowerowa itp. Na pewno się ucieszy.
Klinika stomatologiczna - tannlege i utlandet.
sebaglik79

Postprzez Tomm » Wt sie 12, 2014 8:35 pm

złotą kartę zakupową i bukiet kwiatów :)
Tomm

Postprzez MuchaAsia » Cz sie 14, 2014 7:57 am

Tomm, buahaha ale to trzeba miec mega fundusze:)
Ja zadowalam się pamięcią, kolacja na mieści, teatrem albo miłą niespodzianką.
Teraz wiem, że dostanę też jakis prezent w ciemno (jak podpytywałam o co chodzi, to odesłał mnie na http://sorpreso.pl/ a tam dowiedziałam sie tyle, że nic sie nie dowiedziałam: czyli sklep wysyła prezent w ciemno po wybraniu przez klienta jakiejś kwoty w jakiej ma się zmieścić prezent. Więc nawet orientacyjnie kategorii upominku nie znam, ale w sumie pomysł ciekawy - mam o czy podebatować:d
:)
MuchaAsia

Postprzez magda906 » Pn wrz 15, 2014 11:33 am

Może jakieś fajne buty i od razu torebkę? Polecam sklep internetowy rieker mają tam skórzane obuwie, wysokiej jakości. Ja dostałam ostatnio od mamy w prezencie botki, a później dobrałam sobie do nich torebkę i jestem bardzo zadowolona. Mają też obuwie męskie więc dla siebie też coś dobierzesz.
magda906

Postprzez Marcelli7 » Pn lis 24, 2014 3:33 pm

hmmm jest wiele rzeczy, które można kupić by sprawić jej radość :) Zależy czy lubi takie klasyczne prezenty, czy coś nowoczesnego i odrobine szalonego? Jako ciekawy pomysł polecam plastry Lifewave o bardzo dobroczynnych właściwościach, regulują, stymulują i podobno po nich człowiek czuje się dużo lepiej zobacz sam na http://bioelektroda.pl/ :)
Marcelli7

Postprzez Tymki » Pn lis 24, 2014 6:28 pm

ja mojej żonie na ostatnią rocznicę kupiłem fajne akcesoria dekoracyjne do domu i na szczęście jej się bardzo spodobały
Tymki

Postprzez marioleczkaj » Pn lis 24, 2014 10:02 pm

Mój mąż na przykład jakoś nie ma ręki i pomysłu do kupowania mi prezetnów.. ostatnio natomiast dał mi rocznicę fajny prezent bo była to karta podarukowa z top drogeria.pl, a ja oprócz tego rozejrzałam się i podbne znalazłam w epiku, merilnie itd.
marioleczkaj

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte