Wyszukiwanie zaawansowane »

Narożnik do salonu

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Narożnik do salonu

Postprzez tomiczka » Wt kwi 29, 2014 6:21 pm

Witam. Myślicie, że lepiej jest zainwestować w narożnik czy też może sofę z dwoma fotelami. Na początku obstawałam za tą drugą opcją jednak jak zobaczyłam jakie fajne i nowoczesne narożniki oferuje brw: http://www.brw.com.pl/meble_tapicerowane/narozniki/ pomyślałam sobie, że ładnie by wyglądało jak bym sobie sprawiła jeden z nich.
Niestety pokój dzienny nie jest zbyt duży. Myślicie, że taki niewielki narożnik prezentowałby się dobrze? Meble są nowoczesne:
Obrazek
tomiczka

Re: Narożnik do salonu

Postprzez Carmenn » Cz lut 26, 2015 2:42 pm

Jeżeli masz małą przestrzeń to musisz pomyśleć co mniej miejsca Ci zajmie. Ja też uwielbiam firmę brw i jeszcze ikea bo mają świetne meble. Ja też jestem w trakcie urządzania i remontu i mierzyłam się z małymi i ciemnymi pomieszczeniami. teraz muszę pomyśleć jak to umeblować. Słyszałam ostatnio o projektowaniu pokoju online i nie wiem czy to nie byłoby dla mnie ułatwienie. Bo łatwo nie jest zagospodarować rozsądnie taką małą przestrzeń.
Carmenn

Postprzez hola » N sie 23, 2015 8:34 pm

Ja podczas urządzania pokoju korzystałam z tego sklepu. Mają fajne i niedrogie rzeczy :)
hola

Postprzez DLis » Cz mar 03, 2016 9:45 am

My to nasz narożnik do salonu kupiliśmy w sieci. Ale warto sklepy Ikea i AgataMeble odwiedzać.
DLis

Postprzez Kasandra1 » Pt maja 06, 2016 12:19 pm

Polecam wam też zobaczyć sobie nowość narożnik enzo , jest luksusowy, super wygląda, ma fajne praktyczne zagłówki, pojemnik na pościel i automat wspomagający rozkładanie :)
Kasandra1

Postprzez kajka83 » Wt sie 09, 2016 11:29 am

Kanapa narożna to bardzo dobry pomysł. Zwłaszcza taka rozkładana. Myślę, że przyda się w każdym domu. Teraz narożniki są bardzo modne i często można je spotkać w nowoczesnych aranżacjach wnętrz.
kajka83

Postprzez marzenka.o » Wt sie 09, 2016 1:45 pm

Bardzo ładne narożniki są w ikea. Koleżanka mówiła mi też, że są dobrej jakości.
marzenka.o

Postprzez Klaudyna100 » Pt mar 31, 2017 9:55 am

Sprawdź ofertę sklepu http://florimeble.pl/183-kanapy-rozkladane Każdy model kanapy jest wykonany w oparciu o najwyższą jakość, a co za tym idzie najlepsze materiały. W związku z powyższym stelaże tych kanap, materiał wypełniający i tkaniny tapicerskie są wyjątkowo trwałe. Bogata kolorystyka, to kolejna zaleta, którą cenią sobie klienci. Do wyboru odpowiedniej kanapy mamy naprawdę wiele barw tkanin, ale także ich różnych faktur.
Klaudyna100

Postprzez Paulinka89 » Cz maja 25, 2017 4:47 pm

Ja mam bardzo dobry narożnik kupiony na giełdzie. W tym roku musiałam tylko zmienić obicie. Bo poprzednie było tak brudne, że już nie mogłam go domyć. Tkaninę kupiłam na http://tkaniny-milinkiewicz.pl/ a obił ją mój mąż ze szwagrem. Wygląda dość przyzwoicie muszę przyznać. A już chciałam kupować nową kanapę, ale potem pomyślałam o tych tkaninach i teraz nie żałuje. Przez to zaoszczędziłam dużo pieniędzy. Bo niestety narożniki do tanich nie należą.
Paulinka89

Postprzez skontos » N sie 06, 2017 9:58 am

Dobry sklep.
skontos

Następna strona

Powrót do Forum otwarte