Wyszukiwanie zaawansowane »

Prezent dla mężą

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Prezent dla mężą

Postprzez login... » Cz wrz 03, 2015 8:52 am

świetny ten zagarek z apartu. Dobrą marką są też aztoriny.
login...

Postprzez malinka23 » Pt wrz 18, 2015 8:28 am

Ja swojemu ostatnio kupiłam wędkę i kołowrotek by więcej czasu spędzał nad wodą.
malinka23

Postprzez kuleczka21 » Wt paź 06, 2015 4:54 pm

Może jakiś fajny obraz na ścianę?
Dobrą opcją jest np. fajnie oprawiona fotografia artystyczna. Tutaj widziałam przykładową ofertę: http://rmbrandt.pl/fotografia-uslugi-dodatkowe . Tylko trzeba mieć pewność, że mężowi się to spodoba. A nie zamawiać dlatego, że same chciałybyśmy mieć taki obraz ;)
kuleczka21

Postprzez Ivona » Wt paź 06, 2015 8:43 pm

Świetne pomysły na prezenty znalazłam tu http://www.murrano.pl/ Myslę że każdy znajdzie cos odpowiedniego ;) Ja na pewno korzystam przed świętami z pomocy w wyborze prezentów
Ivona

Postprzez mammi » Śr paź 07, 2015 10:14 am

Ciekawy pomysł ;) Jednak ja jestem bardziej tradycyjna i jeśli chodzi o przejażdżki to nie ważne czym ale gdzie ;) Mój ostatni prezent dla męża to był pobyt w rzeszowskim hotelu Ferdynand gdzie pojechaliśmy na przyjemny weekend z okazji jego urodzin. O relaksie marzyliśmy oboje od dawna a nadarzyła się okazja i moja siostra została z dziećmi w domu. Dla rodziców wyjazd jest takim złapaniem oddechu i od czasu do czasu to konieczność :)
mammi

Postprzez jula345 » N paź 25, 2015 8:27 pm

ja mężowi na urodziny kupiłam nowe narty. Bardzo się ucieszył, bo niedługo zaczyna się sezon :))
jula345

Postprzez judi » Pt lis 20, 2015 5:37 pm

Narty są fajnym pomysłem a co sądzicie na przykład o ławeczce do ćwiczeń?
judi

Postprzez ann333 » Cz gru 03, 2015 10:11 pm

Ja mężowi na urodziny kupuję książkę o której marzy :)
ann333

Postprzez paulinakoliszka » Pt gru 04, 2015 8:44 am

Nie lubię prezentów "pasujących" do każdego egzemplarza męża! Ty go znasz najlepiej, więc kup mu coś dla niego, a nie dla niedookreślonego męża.
paulinakoliszka

Postprzez Eder » Pt gru 04, 2015 1:58 pm

Wymyśl cos takiego, żebyś i Ty skorzystała :D :D np. lot paralotnia dla dwojga :) :) polecam ogólnie stronę Wyjątkowego Prezentu bo takie pomysły można teraz na prezenty mieć, że aż trudno uwierzyć co teraz się daje w prezencie ;)
Eder

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte