Wyszukiwanie zaawansowane »

Szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoła średnia

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoła średnia

Postprzez bubaa » Wt sty 16, 2018 1:15 am

kalinka1 nasza Martusia też chodzi do te vizji, tyle że w Gdańsku :) Szkoła świetna - bezpieczna, z dużą ilością zajęć pozalekcyjnych. Super jest to, że dzieci mogą rozwijać tam swoje pasje - moja córka chodzi np na zajęcia kulinarne i jej możliwości są z każdym miesiącem dużo większe. Sam poziom nauki na wysokim poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
bubaa

Postprzez Anna213 » Wt sty 23, 2018 3:00 pm

Godna polecenia jest szkoła podstawowa imielin
Anna213

Postprzez jjusti18 » Cz sty 25, 2018 10:18 pm

Hej, mam ciężkie opowiadanie do napisania. Wiecie jak powinno wyglądać dobre opowiadanie, bo nie wiem od czego zacząć. Znalazłam ciekawe wskazówki tutaj http://www.wiedzanet.pl/jak-napisac-opowiadanie/ ale czy to wystarczy? Sprawdzicie?
jjusti18

Postprzez Ciezarna » So lut 17, 2018 3:08 am

Moja siostra jest właśnie na etapie rozważania gdzie zapisać swoją córkę do szkoły podstawowej. Nastawiona jest na prywatne szkoły, dlatego wspominała o http://linde.waw.pl/ Koleżanki syn tam chodzi i podobno jest warta uwagi. Mnie osobiście podoba się sposób nauki języka angielskiego, który jest w pewien sposób oryginalny, ale też bardziej skuteczny. Co o tym sądzicie ? W dzisiejszych czasach znajomość języka to niezbędny element.
Ciezarna

Postprzez Anna213 » Pn lut 19, 2018 10:36 pm

Znacie jakieś dobre prywatne przedszkola w Warszawie?
Anna213

Postprzez anaw » Wt mar 13, 2018 6:22 am

Od 2 lat córka uczęszcza do TeVizji. Jest to prywatna placówka bo chcieliśmy dla córki wszystkiego co najlepsze. A tak uczy się dwóch języków obcych, ma dużo zajęć dodatkowych dzięki którym rozwija swoje pasje. Nauczyciele są wykwalifikowani i nauczają dziecie wykorzystując nowoczesne metody nauczania.
anaw

Postprzez oola » Śr kwi 04, 2018 8:48 am

Alisja napisał(a):Teraz jest galimatias w związku z tą reformą edukacji i tak pewnie będzie ze dwa lata, zanim wszystko się "ułoży jak należy". Mogę napisać ze swojej perspektywy nauczyciela, że sprawa przekształcenia mojej szkoły i jej wyremontowania zajęła całe wakacje.

A gdzie kupowaliście wyposażenie do świetlicy? Bo u nas to akurat temat na czasie. Chcielibyśmy wymienić w świetlicy meble (stoły, krzesła), kupić jakieś szafki (bo ich ewidentnie brakuje) i rozglądamy się teraz za jakimś dobrym sklepem. W internecie znalazłam taką ofertę - https://www.mojebambino.pl/603-swietlica. Bardzo podobają mi się tam szczególnie krzesła - takie nowoczesne i idealne do świetlicy. Jeśli nie znajdziemy nic ciekawszego (a sporo stron już przejrzeliśmy i nic nam w oko nie wpadło), to kupimy z tej strony.
oola

Postprzez Anna213 » N kwi 29, 2018 10:04 pm

Jaka waszym zdaniem szkoła podstawowa Warszawa jest dobra?
Anna213

Postprzez antidotum2 » Pt maja 18, 2018 7:50 pm

Jeśli chodzi o wybór podstawówki to prywatne szkoły są dzisiaj popularne. Co myślicie o takich? Macie swoje zdanie na ich temat? Taka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie wydaj się dość fajna. Puścilibyście dziecko tutaj?
antidotum2

Postprzez Mateo77 » So maja 19, 2018 5:46 pm

Akurat jeśli chodzi o podstawówkę, to warto dobrze przemyśleć, gdzie chcecie wysłać Wasze dzieci. Z doświadczenia wiem, że takie miejsca jak Academy INternational najlepiej się sprawdzają, bo uczą też dzieciaki pozytywnego podejścia do świata. W http://pl.academyinternational.pl/szkola-karolkowa-49/ sami możecie o tym poczytać.
Mateo77

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte