Wyszukiwanie zaawansowane »

Szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoła średnia

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoła średnia

Postprzez Marcelaa » So gru 29, 2018 7:01 pm

Moim zdaniem warto stale się rozwijać, także jeżeli skończyłaś edukację po szkole średniej to może warto pójść w konkretnym kierunku do szkoły policelanej, która odpowiednio przygotuje Cię do zdania egzaminu kwalifikacyjnego. Ja uczęszczałam na rachunkowość i jestem zadowolona z wyboru, ponieważ teraz pracuję w biurze rachunkowym, gdzie też mam dużo lepszą pensję niż wcześniej jako sprzedawczyni. Poza tym są to szkoły darmowe i zajecia prowadzone w systemie zaocznym więc spokojnie znajdziesz na nią czas
Marcelaa

Postprzez ffreakers » Wt lut 05, 2019 8:36 am

Ja stawiam na edukację i rozwój osobisty. Oczywiście można iść do pracy zaraz po szkole, ale trzeba przede wszystkim spojrzeć perspektywicznie na przyszłe lata i wziąć pod uwagę różne ewentualności. Kształcenie zawsze przyniesie pozytywny skutek i zwróci się lepszymi możliwościami na prace i zarobki. Jeśli ktoś chce się rozwijać i uczyć to polecam uczelnię która w tym mocno pomaga, przygotowując do pracy i zapewniając odpowiednią praktykę - wrocławska WSH https://www.handlowa.eu/pl/kierunki/studia-magisterskie
ffreakers

Postprzez Mariusz68 » Pn lut 18, 2019 4:57 pm

No jeśli chodzi o wybór to wszystko jest tak naprawdę kwestią gustu.
____
kostka brukowa
Mariusz68

Postprzez antidotum2 » So lut 23, 2019 9:05 am

Wlasnie nawet wybor podstawowki dla dziecka jest wazny, bo wtedy sie zaczyna edukacja i mozemy miec wplyw na rozwoj dziecka. Taka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie nam sie spodobala, bo tam ucza fajni nauczyciele z dobrym podejsciem do dzieci.
antidotum2

Postprzez Asia76563 » Wt lut 26, 2019 3:58 pm

Jeżeli chodzi o Warszawę to moim zdaniem bardzo dobra jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha. Prowadzi ją Fundacja Varsovia. Chodzi do tej szkoły mój syn, więc mówię z doświadczenia. Do szkoły nie mam żadnych uwag.
Asia76563

Postprzez Camille » Śr mar 06, 2019 6:17 pm

U mnie w domu wszyscy od jakiegoś czasu żyją szkołą średnią, bo córka ma dylemat gdzie iść. Wiem ze poważnie się zastanawia nad ich technikum logistycznym https://technikumau.pl ale jak to nastolatki, co jakiś czas zmienia zdanie.
Camille

Postprzez Martazosiedla » Cz mar 14, 2019 1:54 pm

Witam w klubie mam, których dzieci kończą jedną szkołę i zaczynają drugą. Moja najstarsza córka zdaje w tym roku maturę, a młodsza idzie do średniej szkoły. Więc mam taką kumulację nerwów i niepewności. Aby sobie i dziewczynom dać odrobinę luzu zapisałam je na warsztaty z makijażu do https://samocentrum.com/produkt/indywid ... rsztatami/ . Myślę, że to fajna odskocznia.
Martazosiedla

Postprzez Ksenada » Śr kwi 03, 2019 7:38 pm

Jeśli chodzi o szkołę to zakupcie swoim pociechom materiały żeby przygotowały się do egzaminów. Polecam tą księgarnię https://www.taniaksiazka.pl/egzamin-osmoklasisty-jezyk-polski-arkusze-egzaminacyjne-p-1047942.html bo mają szybką wysyłkę i niskie ceny. Sprawdź i przejrzyj co jeszcze ci się przyda z ich bogatej oferty.
Ksenada

Postprzez ola234 » Pn lip 01, 2019 2:19 pm

Może ktoś chce sprzedać książkę biologia na czasie 2
ola234

Postprzez AmanDa » Pn sie 12, 2019 7:53 am

Szkoła to temat rzeka tak naprawdę. Przy czym moim zdaniem najważniejsze jest to, aby kadra pedagogiczna miła fajne podejście do swoich wychowanków, a co co więcej, uczniowie mogli liczyć zarówno na fajne pomoce dydaktyczne, jak również odpowiednie akcesoria na salę gimnastyczną . Niestety kwestia uprawiania sportu wśród dzieci, w dobie sprzętów elektronicznych bardzo kiepsko wygląda, w związku z czym już na zajęciach wf naszym pociechom powinny być zapewnione optymalne warunki dla różnych form aktywności.
AmanDa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte