Strona 1 z 2

Tegoroczne zdjęcia

PostNapisane: Pn lut 08, 2016 1:10 pm
przez Portrans
Święta już niedługo, już w tym tygodniu środa popielcowa. Taka inicjatywa, może zbyt wcześnie, ale co tam. Wrzucajcie tu może zdjęcia waszych palm, pisanek i innych z tego roku. Ja też jakoś przed świętami wrzucę co wraz z dziećmi wymodziliśmy w tym roku. Pozdrawiam!

Re: Tegoroczne zdjęcia

PostNapisane: N sie 27, 2017 9:44 pm
przez mozemam
Ja również kocham zdjęcia. Zresztą, nie da się ich nie kochać! Teraz zakupuje nowe albumy do zdjęć i kolejne będę opisywał zdjęcie po zdjęciu! Dzieciaki i wnuki po mojej śmierci będą mogły przeczytać o każdym elemencie naszego życia :)

Re: Tegoroczne zdjęcia

PostNapisane: Wt wrz 05, 2017 4:24 pm
przez felkowina
Zdjęcia to jest świetna pamiątka! Nie tylko takich rzeczy, ale i rodziny, bliskich, widoków. Uwielbiam robić zdjęcia, a potem oglądać je w albumach. Naszło mnie ostatnio na wymianę albumów, bo już mam trochę poniszczone. Na http://www.fotkom.com.pl znalazłam trochę fajnych modeli i chyba tam coś wybiorę.

Re: Tegoroczne zdjęcia

PostNapisane: Cz kwi 26, 2018 7:43 am
przez kuba4223
Sam mam zdjęcia w swoim albumie od pierwszego dnia moich urodzin do obecnego stanu czyli 40 lat .

_________________________________
Radio Frequency

Re: Tegoroczne zdjęcia

PostNapisane: So lip 14, 2018 2:43 pm
przez Kamila75
Niestety, moje tegoroczne fotki czekają na stylowe albumy do zdjęć , nie mam ich jeszcze poukładanych. Lubię co prawda mieć porządek, ale jakoś do segregowania zdjęć to nigdy mi się nie spieszyło ;D. Nie wiem skąd mi się to bierze, zabieram się za to w ostateczności.

Re: Tegoroczne zdjęcia

PostNapisane: Wt lis 27, 2018 1:31 pm
przez Cytrina
A jeśli chodzi o takie całoroczne zdjęcia, które zdążyliśmy zebrać to w jakich albumach je zamieszczacie? Drukujecie je? Czy zostawiacie w komputerach? Ja wolę drukować i mieć jakąś pamiątkę. Chciałabym kupić albumy na zdjęcia i zastanawiam się nad tym sklepem online https://www.fotosklep55.pl/oferta/albumy-na-zdjecia co Wy na to?

Re: Tegoroczne zdjęcia

PostNapisane: Pn mar 18, 2019 4:16 pm
przez florlif
:mrgreen:

Re: Tegoroczne zdjęcia

PostNapisane: Wt cze 04, 2019 1:52 pm
przez user@devdesign.pl
Jeżeli stylowy i dobry jakościowo album na zdjęcia to tylko w sklepie empol.

Re: Tegoroczne zdjęcia

PostNapisane: Śr cze 05, 2019 10:10 am
przez Paula883
Gdy interesuje Cię ten fakt to zdecydowanie przejrzyj ten materiał. Moim zdaniem odnajdziesz tutaj najważniejsze wskazówki. Gorąco zachęcam - http://kulisyfilmow.pl/ .

Re: Tegoroczne zdjęcia

PostNapisane: Wt cze 11, 2019 8:00 am
przez Maneczka
Zdjęcia warto również oprawić. Ja osobiście polecam zajrzeć na stronę https://www.fotosklep55.pl/, gdzie można znaleźć bardzo ładne i stylowe ramki w dobrych cenach.