Wyszukiwanie zaawansowane »

Czy zdrowie jest najważniejsze?

Publiczne forum, w ktorym możemy rozmawiać o wszystkim co kojarzy się z Wielkanocą.

Re: Czy zdrowie jest najważniejsze?

Postprzez czesia » Wt cze 14, 2016 9:42 am

Oczywiście że jest i nie można tego zaniedbać. Ja od wiosny do późnego lata mam zapchany nost z powodu alergi. Jest to bardzo męczoące i ciężko sobie z tym poradzić. Od jakiegoś czasu stosuję nowe tabletki allergra i licze na poprawę, ale wiem że zdrowie to podstawa bo jak szwankuję to nie jest wesoło czy to alergia czy coś innego zawsze warto o siebie dbać .
czesia

Postprzez vlada » Śr cze 29, 2016 11:31 pm

Jasne, że jest najważniejsze, bo jak jest zdrowie to jest wszystko. Kobiety pisały też o problemach z nietrzymaniem moczu, tutaj przygotowano artykuł http://www.tena.pl/kobiety/centrum-info ... nia-moczu/ opisujący przyczyny. Też może się przydać.
vlada

Postprzez Elisa » Cz sie 04, 2016 8:03 pm

Z nałogiem jest ciężko wygrać i nawet gdy rodzina wymaga, to po kryjomu się ludzie chowają i palą te papierosy...
Dobre konkursy internetowe www.atina.pl
Elisa

Postprzez oozzzi » Śr kwi 19, 2017 2:47 pm

Z jednej strony każdy ma wolną wolę, nie chce rzucić palenia, spoko jej sprawa ale dlaczego nie może sobie palić w innym pokoju niż reszta domowników się znajduje, to już dla mnie jest zagadka.
oozzzi

Postprzez aniaola37 » So kwi 22, 2017 3:31 pm

Moze na razie wam sie nie wydawac, ze nie, ale dopiero gdy zacznie szwankowac potwierdzicie ta teze. Ja od dawna bardzo przywiazuje uwage do tego co jem, licze nawet kalorie. A czy wy wiecie co lepiej jesc? Gotowane czy smazone? Jak jest z jajkami https://www.guiltfree.pl/blog/2016/05/1 ... o-sadzone/
aniaola37

Postprzez justka » Pt cze 23, 2017 7:59 am

Też bardzo zwracam uwagę na to co je cała moja rodzina i wiem że nie można zapominać o czymś takim jak https://atlas-zdrowia.pl/probiotyki bo ważne są nie tylko zdrowe produkty ale również takie probiotyki
justka

Postprzez ru1kow5k1 » Pt cze 23, 2017 9:45 am

Bierni palacze, a takimi palaczami właśnie jesteście, podobno mają jeszcze gorzej niż osoba paląca aktywnie. Musisz przegadać mamie, że robi bardzo źle. Podeślij jej jakieś artykuły na ten temat oraz poproś kogoś znajomego o pomoc w wytłumaczeniu mamie, że robi właśnie Wam bardzo wielką krzywdę.
ru1kow5k1

Postprzez Dzennika5 » Pn cze 26, 2017 10:02 am

Oczywiscie, bez zdrowie nie mamy praktycznie nic, nic nie możemy zrobić. Dlatego polecam wam dbać o zdrowie, szczególnie w obecnych czasach... A jak wiadomo natura to samo zdrowie, wiec dbajcie o nie tylko w naturalny sposób. Pomogą wam w tym produkty bez żadnych konserwantów czy sztucznych dodatków od https://ekamedica24.pl/ . Zobaczcie sobie naturalne suplementy diety, maści, olejki i płyny, działające na bardzo wiele schorzeń.
Dzennika5

Postprzez koczo » Śr paź 25, 2017 8:28 am

Pytanie, które nie wymaga odpowiedzi bo bez zdrowia nic nie zrobisz.

Postprzez krystianq77 » Pn lis 20, 2017 3:16 pm

Według mnie zdrowie jest najważniejsze ! Ale jak nie ma pieniędzy to może i zdrowia nie być, jedna i druga opcja bardzo ważna !
krystianq77

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pisankowe forum świąteczne