Wyszukiwanie zaawansowane »

Wielkanocne zwyczaje

Publiczne forum, w ktorym możemy rozmawiać o wszystkim co kojarzy się z Wielkanocą.

Re: Wielkanocne zwyczaje

Postprzez KasiaeM123 » Cz mar 17, 2016 1:10 pm

Ja dzisiaj właśnie zrobiłam mój świąeczny stroiczek :) Prezentuję się fantastycznie ;) Od razu czuć wiosnę w powietrzu :mrgreen:
KasiaeM123

Postprzez WiolkaKlaman » Pt mar 25, 2016 12:29 pm

Wesołych i pełnych rodzinnej atmosfery Świąt Wam bardzo serdecznie życzę. Żeby każdy miał chwilę na złapanie oddechu, spędzenie czasu w gronie najbliższych i po prostu miłości :)
WiolkaKlaman

Postprzez gabrysienka » Wt lut 28, 2017 11:37 pm

No właśnie, zbliża się Wielkanoc. Co sądzicie o spędzeniu jej w nieco inny sposób? Podobałaby się Wam Wielkanoc w hotelu? Pałac Domaniowski ma świetną ofertę w tym zakresie. Dla osób, które mogą sobie pozwolić na coś takiego finansowo, to naprawdę świetna sprawa. Wielkanoc za miastem, z dala od domu, a jednak spędzona z rodzinką - super! :)
gabrysienka

Postprzez Mary987 » Wt mar 07, 2017 8:29 am

Ja się zastanawiam co dobrego wsadzić do koszyka, jakieś propozycjee?
Mary987

Postprzez mamsza » N mar 19, 2017 4:00 pm

Jeśli interesują Was wielkanocne zwyczaje to na pewno zdobicie też odpowiednio przed świętami domy. Na stronie http://www.meritohurt.pl/wielkanoc.html widziałam ostatnio najróżniejsze akcesoria Wielkanocne. Może wybierzecie u nich coś do swojego domu?
mamsza

Postprzez czekoladowamilka » Wt mar 21, 2017 7:47 pm

Mnie strasznie kusi wielkanoc nad morzem w Primavera Jastrzębia góra Uważam, że Wielkanoc w hotelu to nic złego, można naprawdę świetnie się bawić cała rodziną. Nie wiem tylko jak ogarniemy szukanie prezentów od zajączka :) Jak u was to wygląda? My zawsze chowaliśmy prezenty w ogrodzie a dzieciaki szukały.
czekoladowamilka

Postprzez arniczka » Wt kwi 04, 2017 7:02 am

Nie wyobrażam sobie wyjeżdząć do hotelu. Wielkanoc to dla mnie rodzinne święta, które staramy się spędzić razem.....

Obowiązkowo na stole staje wiele potraw ( każdy przygotowuje coś od siebie). Poza tym dzielimy się jajeczkiem :)
W tym roku na przykład przygotuję wielkanocne babeczki:
https://www.przepisy.pl/przepis/wielkan ... zone-12171

Jajka sadzone. Są pyszne, poza tym z wyglądu moim zdaniem świetne :)
Obrazek
arniczka

Postprzez Gwenn » So kwi 15, 2017 6:21 pm

Generalnie jednak jesteśmy przyzwyczajenie do tego, że Wielkanoc czy też inne święta spędzamy w domu. Nie mniej jednak mnie osobiście taki wyjazd np. do Q Hotel Grand Cru Gdańsk bardzo by się przydał. Tradycja tradycją, nie mniej jednak każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje odrobiny odmiany. Z resztą sama bardzo dawno nie byłam w Trójmieście, a co więcej wspomniany hotel posiada świetną wielkanocna ofertę nie tylko dla osób prywatnych, ale także dla firm, wobec czego na pewno warto ją wziąć po uwagę:)
Gwenn

Postprzez AlicjaK » Pn mar 26, 2018 3:44 pm

Super post. Przeczytałam jednym tchem i stwierdzam, że u mnie w domu wszystkich tych zwyczajów przestrzegamy.

architekt wnętrz poznań
AlicjaK

Postprzez rafalel17 » Pt kwi 06, 2018 5:36 pm

Chyba w większości domów te zwyczaje są przestrzegane
http://www.josiah-brown.co.uk
rafalel17

Poprzednia strona

Powrót do Pisankowe forum świąteczne