Wyszukiwanie zaawansowane »

Ozdoby na święta

Publiczne forum, w ktorym możemy rozmawiać o wszystkim co kojarzy się z Wielkanocą.

Ozdoby na święta

Postprzez monia » Pt mar 19, 2010 2:38 pm

Czy i jak ozdabiacie swoje domy na swieta Wielkanocne?
Mama Antosia oraz:
2002- Aniołka Groszka- 8 tc, cp
2004- Aniołka Biedroneczki- 10 tc
2009- Aniołek Maluszek- 9 tc
monia

Re: Ozdoby na święta

Postprzez ela » Pt mar 19, 2010 6:54 pm

Witam wszystkich.
Jakos specjalnie w naszej rodzince nie przystraja sie domu na swieta Wielkanocne. Owszem dzieciaki lubia powystawiac wszystkie baranki jakie tylko znajda w domu a troche sie tego przez lata uzbieralo. No moze jeszcze jakies swiateczne serwetki i obrusy na stole.
Pozdrawiam. Ela.
ela

Postprzez Nela28 » Pn mar 22, 2010 10:50 am

Hmm ja do wazonow wstawiam świeze żonkile i wystawiam na okno :) Jesli chodzi o wystroj w domu to swiateczny obrus i serwetki zakladam :) Ustawiam tez ładny stroik wielkanocny :)
Nela28

Postprzez zabka300 » Pn mar 22, 2010 12:44 pm

Ja zazwyczaj robie jedynie stroik na stol wielkanocny. Raz zrobilam w koszyku fajny stroik, gdzie sa piekne kwiatki zonikile, jajka, baranek itd. Ale bardzo lubie w wazonie nawet sztuczne zonkile, bazie, i inne badylki, na ktorych wieszam jajeczka brokatowe :) i male zajączki, piorka itd. Super to wyglada.
zabka300

Postprzez mariloth » Pn mar 22, 2010 1:56 pm

Ja zawsze mam w domu gałęzie takiej poskręcanej wierzby - nie wiem, jak dokładnie się ona nazywa.

Ale można z niej robić uniwersalne ozdoby. Zimą wieszam na niej bombki, a na Wielkanoc - cebulki kwiatów albo malutkiej cebuli, którym zaczynają już rosnąć zielone pędy:) Wygląda cudnie:)
mariloth

Postprzez kinga » Pn mar 22, 2010 9:42 pm

Generalnie swieta spedzam albo u moich rodzicow albo u moich przyszlych tesciow dlatego w domu jakiegos specjalnego wystroju nie robie. Owszem lubie miec w wazonie bazie lub zonkile ale to raczej z racji wiosny niz swiat.
Kinga
kinga

Postprzez symbiosis11 » Wt mar 23, 2010 11:02 am

Ja ozdabiam troszkę w domu kąciki. Np na telewizorze maly stroik klade, na stole wazon z baziami, w pokoju maly koszyczek z jajkami, zajaczkami, barankami a obok rosnie mi rzeżucha :)
:)
symbiosis11

Postprzez Iwisia » Wt mar 23, 2010 3:15 pm

W tym roku mój mąż zdeklarował się, że porobi ozdoby :) Ciekawe jak mu to wyjdzie?
Obrazek
Iwisia

Postprzez Gosiak » Śr mar 24, 2010 11:23 am

Ja uwielbiam robić różne stroiki, ozdoby itd. i w tym roku bardzo bym chciała coś porobić, ale czasu mi na to brakuje. A w głowie mam pełno pomysłów. Wczoraj właśnie mama już coś kupiła na placu, więc ja sobie chyba odpuszczę...
Gosiak

Postprzez Iwisia » Wt mar 30, 2010 11:50 am

Mój mąż w niedziele był na placu i pokupował małe kurczaczki, jajeczka, piórka i gałązki i w niedzielę robił trochę ozdób do domu :) Nawet mu to wychodzi. Ma smykałkę do takich rzeczy. Mówi, że to nie koniec :)
Obrazek
Iwisia

Następna strona

Powrót do Pisankowe forum świąteczne