Wyszukiwanie zaawansowane »

Niedziela Palmowa

Publiczne forum, w ktorym możemy rozmawiać o wszystkim co kojarzy się z Wielkanocą.

Niedziela Palmowa

Postprzez renia » So mar 27, 2010 12:27 pm

Jako,ze jutro Niedziela Palmowa to zastanawiam sie czy sami robicie palmy czy tez podobnie jak ja zaopatrujecie sie w gotowce? W naszej parafi co roku organizowany jest konkurs na najwieksza i najladniejsza palme. Ludzie przescigaja sie w pomyslach. Zawsze z cora idziemy poogladac te cudenka bo warto .
Pozdrawiam.
renia

Re: Niedziela Palmowa

Postprzez facet » So mar 27, 2010 1:43 pm

ja mam ta sama od 5 lat ;)
facet

Postprzez zabka300 » So mar 27, 2010 3:00 pm

Janco roku kupije nowa. Jedna duza, druga mala do koszyczka, ze tez jest podczas swiecenia.
zabka300

Postprzez Nela28 » Pn mar 29, 2010 10:48 am

Podobnie jak Wy dziewczyny ja rowniez zaopatruje sie w gotowce ;) W tym roku kupilam dwie nowe palmy -jedna wieksza druga malutka. I mysle ze beda mi sluzyc przez kilka lat.
Nela28

Postprzez kinga » Pn mar 29, 2010 12:59 pm

Ja tez od paru lat mam ta sama palme. Nawet myslalam ,zeby kupic nowa ,ladniejsza ale co zrobic ze stara?
Wyrzucic nie mozna bo swiecona, w domu zbierac tez nie ma gdzie a z palmy sie sypie i kruszy.
Kinga
kinga

Postprzez symbiosis11 » Pn mar 29, 2010 1:30 pm

Ja co roku nowa kupuje.
:)
symbiosis11

Postprzez renia » Pn mar 29, 2010 5:25 pm

Oczywiscie wybralysmy sie z coreczka na konkurs palm. Niektore byly bardzo slodkie bo robione naprawde prze dzieci czego nie dalo sie ukryc ,a niektore to male dziela sztuki.Ludzie to jednak maja wspaniale pomysly a do tego chce im sie je realizowac. Corcia postanowila ,ze w przyszlym roku juz nie pojdziemy na latwizne tylko tez zrobimy wlasna palme. Ale rok to dlugo dlatego mysle,ze do tego czasu jej przejdzie albo ja zapomne.
renia

Postprzez domi » Wt mar 30, 2010 11:30 am

Nasza palma ma tez juz pare lat. Ale jak na swoj wiek swietnie sie trzyma i dobrze wyglada dlatego doszlismy do wniosku ,ze nie ma potrzeby jej wymieniac. Kubusiowi natomiast kupilismy bardzo malutka i bardzo kolorowa palemke. Zajal sie nia na tyle odpowiednio,ze ledwo dotrwala do swiecenia.
domi

Postprzez Iwisia » Wt mar 30, 2010 11:47 am

Ja w zeszłym roku sama zrobiłam palmę i póki co jeszcze się trzyma i dobrze wygląda.
Obrazek
Iwisia

Postprzez ela » Wt mar 22, 2011 8:31 pm

Witam wszystkich.
U nas wszystko zalezy od czasu i checi. Czasem dzieci cos natchnie i zabieraja sie za robienie palm a czasem kupujemy. Mamy juz niezla kolekcje. W tym roku jakos nikt sie nie palil do zrobienia palmy w zwiazku z czym musialam kupic.
Pozdrawiam. Ela.
ela

Następna strona

Powrót do Pisankowe forum świąteczne