Wyszukiwanie zaawansowane »

Odpowiednia dieta

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Odpowiednia dieta

Postprzez Guziczek » Wt wrz 19, 2017 6:36 pm

Strasznie duzo sie porobilo tych cateringow teraz. Przetestowalem sporo i zdazaja sie perelki, ale zdecydowana wiekszosc jest strasznie slaba. Generalnie od pol roku bardzo duzo cwicze i potrzebuje diety dla ludzi aktywnych. Teraz biore od paru miesiecy diete pudelkowa AfterFit. Tu macie link https://afterfit-catering.pl/warszawa/ Maja diete sportowa i samuraja z dowozem do domu, takze dla tych co cwicza i chca zbudowac mase miesnioa to fajnie. Dla tych co sie chca odchudzac to nie jestem w stanie nic polecic w Warszawie, bo sie niestety nie znam na tym
Guziczek

Re: Odpowiednia dieta

Postprzez login... » Pt wrz 22, 2017 12:07 pm

Ja zdecydowanie polecam Foreverslim.Wybrałam go ze względu na bardzo dużo pozytywnych opinii.I jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru.Schudłam efektu jo-jo nie ma.Więc czego chcięć więcej.
login...

Postprzez Julita00 » Pt wrz 22, 2017 2:32 pm

Ja tam wolę nie brać żadnych suplementów i leków na odchudzanie bo to nic nie daje tak na prawdę. Lepsza byłaby taka dieta oczyszczająca ciało i umysł. Chodzi tu o odrzucenie złych nawyków żywieniowych i zwiększenie motywacji do życia. To nie jest trudna kuracja a bardzo skuteczna, dlatego warto się jej podjąć - trzeba tylko chcieć zmienić się na lepsze.
Wszystko w trosce o maluszków : https://www.fazymazy.com/
Julita00

Postprzez Guziczek » N wrz 24, 2017 2:27 pm

Moim zdaniem warto stosować różne suplementy diety . Nie ze wszystkim nasz organizm może sobie poradzić dlatego takie https://www.onlyforwomen.pl/glowna/16-p ... -500g.html proteiny czy spalacze bardzo potrafią pomóc. Oczywiście wszystko trzeba połączyć z odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną.
Guziczek

Postprzez login... » Pn wrz 25, 2017 9:39 am

Dieta i ćwiczenia nie zawsze mogą w 100% pomóc, ja stosowałam do tego wszsytkiego jeszcze ekstrakt z czarnego pieprzu, znalazłam go na stronie Piperyna tylko ćwiczeniami udało się zgubić 3 kg a po stosowaniu piperine dodatkowe 6kg poszło w zapomnienie :D
login...

Postprzez login... » Wt paź 24, 2017 3:15 am

U mnie efekt po Slimunox utrzymuje się do dziś chociaż od połknięcie ostatniej tabletki minęło już osiem miesięcy.Więc dziewczyny do roboty zmiana diety,ruch tabletki.Waga spadnie a wy będziecie z siebie zadowolone.
login...

Postprzez login... » Cz paź 26, 2017 7:20 pm

Nie ma siły żeby nie schudną stosując się do zasd kuracji biorąc Foreverslim.Każdemu przeciętnemu człowiekowi musi się to udać.W moim przypadku był to 13 kg spadek wagi.
login...

Postprzez marakuja89 » N paź 29, 2017 1:49 pm

ostatnio probowalam naprawde wielu kombinacji jesli chodzi o diete i efekt jest taki, ze do dzisiaj mam problemy trawienne. gdy tylko zjem cos ciezszego moje jelita sie buntuja, brzuch jest wzdety no i mam problem z wyproznianiem. po ostatniej weekendowej imprezie meczylam sie do srody i ostatecznie i tak ratowalam sie dicopeg 10g wiec poki co jestem za zbilansowana zdrowa dieta i aktywnoscia fizyczna pobudzajaca przemiane materii
marakuja89

Postprzez login... » Śr lis 29, 2017 9:25 am

Ja zdecydowałąm sie na zastosowanie Foreverslimu i moim zdaniem była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąc. Dzisiaj nie mam ani grama nadwagi
login...

Postprzez login... » Śr lis 29, 2017 6:27 pm

Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim. Moim zdamniem to jedne z najlepszych tabletek jakie w ogóle sa dostępne w zakresie wspomagania odchudzania
login...

Następna strona

Powrót do Forum otwarte