Wyszukiwanie zaawansowane »

biustonosz do karmienia

28-40 tydzień
Poród i połóg

biustonosz do karmienia

Postprzez kalinka1 » Pt sty 26, 2018 4:44 pm

Moje pytanie kieruję przede wszystkim do mam z większym biustem. Jakie biustonosze do karmienia możecie polecić ? Szukałam w sieciówkach ale raz, że jakość średnia a dwa, że znalezienie dużego rozmiaru graniczy z cudem ;/
kalinka1

Re: biustonosz do karmienia

Postprzez bubaa » Pn lut 05, 2018 9:49 am

wiesz co ja swoje biustonosze do karmienia kupiłam z tego co pamiętam na allegro ale ja akurat mam niewielki biust więc z doborem rozmiaru nie miałam problemu. Co do jakości to akurat kiepsko trafiłam ale nie miałam jeszcze wtedy rozeznania na co zwracać uwagę. Teraz jestem w drugij ciąży i na pewno postawię przede wszystkim na jakość i pewnie wybiorę się do jakiegoś stacjonarnego sklepu.
bubaa

Postprzez mallva » Pn lut 12, 2018 12:59 pm

a skąd jesteś ? bo jeśli z Warszawy lub bywasz tu raz na jakiś czas to mogłabym Ci polecic fajny sklep w centrum. To Lady's Place ( przy stacji metra centrum ).z Mają duży wybór dobrej jakości biustonoszy właśnie na takie większe rozmiary.
mallva

Postprzez kalinka1 » Cz lut 15, 2018 4:04 pm

Jestem z Warszawy a o tym miejscu słyszę pierwszy raz. Mieszkam na białołęce i rzadko bywam w centrum ale dobrze wiedzieć, dzięki :) a Ty tam kupujesz bieliznę ? Z takim większym rozmiarem zawsze jest problem ja czasem chciałabym mieć rozmiar miseczki B lub C ;)
kalinka1

Postprzez mallva » Pn lut 19, 2018 4:59 pm

o to jak mieszkasz na białołęce to pewnie bliżej będziesz miała na tarchomin, tam też mają swój sklep :) I nie martw się o rozmiar tam mają chyba tylko takie większe :) Najlepsze jest to, że możesz tam też przy okazji skorzystać z usług profesjonalnej brafitterki. Okazuje się, że większość kobiet nosi zle dobrany biustonosz a przecież chodzi nie tylko o wygodę ale też zdrowie naszego kręgosłupa.
mallva

Postprzez anaw » Cz mar 08, 2018 9:04 am

ja byłam w tym sklepie na Tarchominie i potwierdzam - dawno nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do klienta. O biustonoasz, rozmiarach i fasonach na jednej wizycie dowiedziałam się więcej niż do tej pory w całym życiu :) Bielizna fajna jakościowo, ceny też rozsądne.
anaw

Postprzez kasiasia » Śr mar 14, 2018 12:04 pm

ja bardzo polecam dla mam skarpetki lniane na czas ciąży super, z resztą do teraz je noszę na lato i wiosnę
kasiasia

Postprzez kalinka1 » Pn mar 19, 2018 5:13 pm

dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Będę jutro w centrum na spotkaniu biznesowym to podejdę tam do tego sklepu przy metrze. Ciekawa jestem tej konsultacji z brafitterką :) Dam znać po jak wrażenia :)
kalinka1

Postprzez anaw » Cz mar 22, 2018 11:35 am

i jak tam kalinka1 ? Udało się zajrzeć do Lady's Place ? Moja mama ma niedługo urodziny, brafitterki nigdy na oczy nie widziała i zamierzam ją tam zabrać w ramach prezentu urodzinowego :) Przy okazji kupimy jakiś porządny biustonosz to sama zobaczy różnicę :)
anaw

Postprzez Albert43r » Śr kwi 11, 2018 5:36 am

Nawet nie wiedziałem że takie coś teraz istnieje i że można kupić w sklepie normalnie

Następna strona

Powrót do III trymestr ciąży i poród