Wyszukiwanie zaawansowane »

Odpowiednia dieta

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Odpowiednia dieta

Postprzez Alisja » Pt kwi 13, 2018 1:23 pm

Cóż, istnieją na świecie setki wypróbowanych diet, o różnym stopniu działania, różnej intensywności. Ja natomiast staram się po prostu w codziennym funkcjonowaniu przestrzegać kilku żelaznych zasad, co do których niby są znane, ale rzadko sie je stosuje. Przede wszystkim zaczęłam jeść o regularnych porach, co wcześniej nie było dla mnie takie oczywiste. Pracuję bowiem w korporacji i to takiej, która często dosyć obejmuje nieregularny system godzin. w związku z tym nie byłam w stanie spożywać regularnie posiłków i potem efekt był taki że miałam pewne problemy natury gastrycznej. Na szczęście w porę oprzytomniałam, udałam się do lekarza i dzięki temu byłam w stanie spokojnie przestawić się na tryb prozdrowotny. Chociażby jego elementem jest to, że ostatni posiłek jem nie bezpośrednio przed snem, a maksymalnie 2 godziny. No i zamiast chipsów, zaczęłam stosować zdrowe przekąski takie jak bakalie - https://ebakalland.pl/. Dzięki temu byłam w stanie spokojnie przygotować się do ślubu swojej siostry, na którym byłam świadkową.
Alisja

Postprzez Dorotka H » Pt kwi 13, 2018 7:48 pm

W moim przypadku bardzo skutecznym sposobem jeżeli chodzi o odchudzanie, to bardzo pomogło mi w odchudzaniu zastosowanie Slimunox
Dorotka H

Postprzez login... » Pn kwi 16, 2018 2:16 pm

Ja z efektu jaki uzyskałam po zastoswaniu Slimunox jestem bardzo zadowolona. W końcu trafiłam na środek, który skutecznie pomógł mi się pozbyć nadwagi
login...

Postprzez Ksenada » Pn kwi 16, 2018 9:04 pm

Skutecznym sposobem który wspomaga odchudzanie jest stosowanie imbiru https://nianio.com.pl/cudowny-imbir-wla ... ce-imbiru/ Zamiast chemicznych wynalazków warto stosować naturalne środki tm bardziej że są wiele skuteczniejsze.
Ksenada

Postprzez login... » Wt kwi 17, 2018 3:34 pm

Ja od jakiegoś czasu zamawiam sobie catering dietetyczny z https://www.maczfit.pl, jem pysznie, a zdrowo i dietetycznie. Sama bym na pewno sobie takich frykasów nie przyrządzała, dostaję 5 sytych posiłków, mam święty spokój z gotowaniem i olbrzymią wygodę :) A i waga leci w dół :)
login...

Postprzez login... » Wt kwi 17, 2018 6:31 pm

Straciłam przy tabletkach Foreverslim 13 kg w ciągu trzech miesięcy. Jestem bardzo zadowolona - nie spodziewałam się aż takiego efektu, tym bardziej, że zdołałam go utrzymać, bez powrotu dodatkowych kilogramów. Mam nadzieję, że tak już będzie - żałuję jednak, że dopiero tak późno zdecydowałam się na kurację z tabletkami .
login...

Postprzez brylancik » Pn kwi 23, 2018 12:02 pm

Przede wszystkim należy tutaj zaznaczyć, że dobra dieta to nie znaczy nic nie jeść. Tylko po prostu niektóre rzeczy trzeba ograniczyć. Warto pamiętać stosując dietę jak ważny jest odpowiednio zdrowy tryb życia. Dlatego przykładowo na śniadanie zamiast zjeść coś tłustego, warto kupić coś takiego https://kupiec.pl/produkt/platki-jaglane/. Płatki jaglane są bardzo zdrowe i zawierają w sobie wiele witamin.
brylancik

Postprzez kffiatek87 » Pn kwi 23, 2018 9:44 pm

Ja postanowilam po prostu mniej zrec :D dziala poki co najlepiej. Do tego troche cwiczen fizycznych i idzie jakos do przodu :) Ostatnio wymienilam jeszcze ser zolty na serki Hochland bez laktozy i cukier na stewie :D fajnie, ze sa takie fit odpowiedniki :)
kffiatek87

Postprzez login... » Wt kwi 24, 2018 4:30 pm

Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych środkóœ wspomagających odchudzanie jakie są legalnie dostępne w Polsce, oczywiście biorę pod uwagę te środki, które są bezpieczne i skuteczne
login...

Postprzez Julita00 » Śr maja 02, 2018 1:17 am

Sama taka dieta czasem nie wystarcza, wiem bo próbowałam wszystkiego po pierwszej ciąży. W końcu znalazłam odpowiednie pasy i bieliznę wyszczuplającą, które pomagają mi zachować prawidłowy wygląd sylwetki. Mam taką bieliznę i gorset z www.orirose.pl , który okazał się niezastąpiony po mojej pierwszej ciąży.
Julita00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte