Wyszukiwanie zaawansowane »

Grill

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Grill

Postprzez login... » Wt lip 10, 2018 1:06 pm

Coraz bardziej popularne stają się teraz w lokalach gastronomicznych elektryczne grille wodne. Pozwalają oprócz przyrządzania potraw na grillu, na duszenie, pieczenie oraz przygotowanie potraw na parze.
login...

Postprzez justgirl » Cz paź 04, 2018 4:48 pm

O takim grillu jeszcze nie słyszałam. Ciekawe jakby to cenowo wyszło i czy są trwałe. Ja mam akurat zwykły elektryczny i ostatnio zepsuła mi się grzałka. :/ Dobrze że można taką zamówić np. ze sklepu http://sinkoplex.pl/. ALe i tak ciekawi mnie ten wodny grill
justgirl

Postprzez monikabert90 » Pt kwi 26, 2019 3:09 am

Moim zdaniem grill to bardzo fajny wynalazek. I nie chodzi tutaj nawet o przygotowanie grillowanych potraw, tylko o to, że zawsze jest to bardzo dobra okazja, żeby spotkać się ze znajomymi i porozmawiać. A Waszym zdaniem gdzie kupić grill najlepiej? Poszukać w sklepach stacjonarnych, czy raczej opierać się na ofercie sklepów internetowych? Gdzie Wy kupowaliście Wasze grille?
monikabert90

Postprzez Filip90 » Cz paź 03, 2019 7:14 am

A może warto pomyśleć o posiadaniu wędzarni? Na stronie https://grillpal.pl/kategoria-produktu/ ... wedzarnie/ znajdziecie spory wybór wędzarni. Jak sami możecie zobaczyć, nie jest to wcale takiego drogie.
Filip90

Postprzez pukla123 » Wt lis 05, 2019 9:52 pm

monikabert90 napisał(a):Moim zdaniem grill to bardzo fajny wynalazek. I nie chodzi tutaj nawet o przygotowanie grillowanych potraw, tylko o to, że zawsze jest to bardzo dobra okazja, żeby spotkać się ze znajomymi i porozmawiać. A Waszym zdaniem gdzie kupić grill najlepiej? Poszukać w sklepach stacjonarnych, czy raczej opierać się na ofercie sklepów internetowych? Gdzie Wy kupowaliście Wasze grille?

My kupilismy Grille Ogrodowe na stronę decofire.pl Tam jest największy wybór grillów gazowych i węglowych. Mają także w ofercie akcesoria do grillowania. Warto
pukla123

Postprzez jurasekl22 » Cz lis 07, 2019 10:46 pm

Jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem grilla do ogrodu to polecam zajrzeć na stronę grille ogrodowe tutaj znajdziecie przydatne i ciekawe artykuły na temat grilla na przykład jaki grill najlepiej wybrać. Macie także rankingi. Poczytajcie bo warto.
jurasekl22

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte