Wyszukiwanie zaawansowane »

Ulubione sporty

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Ulubione sporty

Postprzez anna80 » Pn lip 09, 2018 10:01 am

Medale są przyznawane z różnych okazji. Proponujemy zatem ich szeroki wybór, aby każdy mógł otrzymać medal, który najlepiej pasuje do okoliczności, w których będzie przyznany. W ofercie https://www.medalowo.pl dostępne są medale odlewane z aluminium i cynku, medale z pleksi wybierane przede wszystkim przez szkoły i przedszkola, medale z drewna o dowolnym kształcie, a także medale malowane farbą akrylową lub emalią.
anna80

Postprzez RomanR » Pn lip 09, 2018 11:12 am

Moimi ulubionymi sportami są piłka nożna, oraz boks tradycyjny.
RomanR

Postprzez mamsza » Śr sie 08, 2018 11:11 am

Ja jak większość kobiet najbardziej lubię fitness. Jest to super zabawa ale też idealny sposób, aby zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Fitness nie jest nudny - do wyboru macie mnóstwo różnych zajęć. Zresztą zapoznajcie się same z ofertą Energym z Krakowa: http://www.energym.com.pl/5-enerfitness. Na pewno coś dla siebie znajdziecie.
mamsza

Postprzez Jadis » Śr sie 08, 2018 1:11 pm

Raczej nie oglądam żadnych sportów... jakoś jak mam coś zobaczyć to chyba wolę jakiś serial albo film ;) nigdy też nic specjalnie nie trenowałam, ale zawsze lubiłam coś aktywnie robić. Ostatnio "odkryłam" skakankę, naprawdę super sprawa :D
Jadis

Postprzez login... » Pt sie 17, 2018 4:05 pm

Też lubię skakankę :) Ale najwięcej radości i możliwości do rozładowania emocji daje mi bieganie. Ostatnio w ramach nagrody kupiłam sobie nowe buty do biegania nike, bo nie odpuściłam sobie żadnego zaplanowanego treningu :)
login...

Postprzez fomel » So sie 18, 2018 9:59 am

co myślicie o siatkówce? czy według was to ciekawy sport?
fomel

Postprzez modnam » Pt sie 31, 2018 12:04 pm

Ja najbardziej lubię biegać. Nie przepadam co prawda za zwykłym joggingiem, ale bardzo często zakładam na plecy mój plecak biegowy Grivel i na cały weekend wybieram się do lasu na długie dystanse. Najchętniej biegam w górach, ale przyznam szczerze, że do tego trzeba mieć bardzo dobrą kondycję.
modnam

Postprzez Szczek00l » Pt sie 31, 2018 12:12 pm

Jak dla mnie to najlepsza jest siłownia i basen, to mi wystarczy!
Szczek00l

Postprzez wiolka111 » Pt sie 31, 2018 3:55 pm

Jeżeli chodzi o sport to polecam wam siłownie, warto ćwiczyć na siłowni i trzymać dietę która będzie prowadzic nas do wymarzonej sylwetki, jeżeli chcesz też zaliczać co raz lepsze efekty polecam Ci https://www.budujmase.pl/trening/artyku ... barki.html takie artykuły pomocnicze, na tym portalu dowiesz sie jak wykonywać poszczególne ćwiczenia w drodze po lepszą sylwetkę.
wiolka111

Postprzez Karina87 » Pn wrz 10, 2018 12:32 pm

Czy ktoś z was był na zajęciach tabaty? Zastanawiam się nad zrzuceniem kilku kilogramów po ciąży. Pomyślalam, że własnie taka tabata mi pomoże. Jeżeli znacie jakieś dobre zajęcia tabaty czy fitnesu, gdzieś w okolicy Rybnika, to z chęcią pójdę i zapoznać się z programem zajęć.
Karina87

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte