Wyszukiwanie zaawansowane »

Gdzie dobrze zjeść - Kraków

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Gdzie dobrze zjeść - Kraków

Postprzez Klaudyna100 » Pt wrz 21, 2018 11:52 am

Cześć,

Za tydzień wybieram się ze znajomymi na weekendowy wypad do Krakowa i chciałabym zapytać was o lokale godne polecenia? Może to być pizzeria, pub czy też restauracja. Ważne żeby było miło i przystępnie cenowo.
Klaudyna100

Re: Gdzie dobrze zjeść - Kraków

Postprzez Paulinka89 » Pt wrz 21, 2018 12:05 pm

W Krakowie znajdziesz wiele ciekawych restauracji. Kwestia tego jaką kuchnię preferujesz. Oczywiście są takie lokale jak np. pizzerie, gdzie tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Chyba nie znam osoby, która nie lubi pizzy. Poza tym widzę, że coraz więcej ludzi poleca sobie nawzajem sieć pizzerii Dominium. Prawdę mówiąc jestem zdziwiona, że nie częściej – bo to przecież dobra, utrwalona marka, której lokale znaleźć można już w chyba każdym większym mieście w Polsce. W Krakowie również znajduje się kilka ich lokali jak np. ten w galerii Kazimierz https://www.pizzadominium.pl/lokale/krakow-galeria-kazimierz To bardzo przyjemne i przytulne miejsce. Klientom udostępniane jest też Wi-Fi, co staje się coraz bardziej obowiązującym standardem w wielu gastronomiach z tego, co widzę. Mają bardzo fajną aranżację wnętrza – w stylowy sposób łączy się tam troszeczkę loftu, troszeczkę boho, generalnie bardzo subtelne, ale przyjemne. Największym ich atutem jest jednak bez wątpienia przepyszne jedzenie które oferują. Do tego dochodzi wiele ciekawych i atrakcyjnych promocji jak np. Hot Deal.
Paulinka89

Postprzez Kamila75 » N wrz 23, 2018 4:29 pm

Hm, a czy chcecie wyłącznie dobrze zjeść, czy wręcz rozkoszować się jedzeniem podczas wykwintnej kolacji, w której królować będą nowoczesne polskie dania? Jeśli tak, to może zajrzycie do Szarej Gęsi http://szarages.com/ ? To ekskluzywny lokal na rynku, w kamienicy Hetmańskiej. Myślę, że kolacja tam byłaby świetnym podsumowaniem zwiedzania tego miasta.
Kamila75

Postprzez Maslana » Pn wrz 24, 2018 9:52 am

A gdzie polecacie zjeść dobre śniadanko? :D
Maslana

Postprzez dominik4455 » Wt wrz 25, 2018 9:32 am

W Krakowie jest kilka bardzo fajnych restauracji według mnie.

Postprzez elabarbara » Śr paź 03, 2018 8:16 am

Niestety ale w Krakowie nic nie polecę. Ale mam pytanie.Czy ktoś był może w Bubbles Bar w Warszawie? Chcę zorganizować spotkanie klasowe po 20 latach, słyszałam, że serwują tam wykwintne i smakowite posiłki oraz jest teraz Happy Hours czyli za 29 zł pije się tyle bąbelków ile się chce. Ponoć można tam skosztować trunki z całego świata. Panująca atmosfera jest na prawdę super. Co Wy o tym myślicie?
elabarbara

Postprzez monikabert90 » Śr paź 03, 2018 11:34 am

Jeśli przyjdzie Wam ochota na coś słodkiego, to polecam wybrać się na Stradomską 18, niedaleko Wawelu. Znajduje się tam Stara Pączkarnia, gdzie pączki smakują zupełnie inaczej, niż w standardowej cukierni/piekarni. Można tam kupić np. pączki z nadzieniem kokosowym lub serowym - niebo w gębie :D Warto ten jeden raz nie liczyć kalorii :) Na stronie https://www.facebook.com/Stara-P%C4%85czkarnia-Krak%C3%B3w-183141989137994/ możecie sobie wcześniej zwiedzić fanpage na Facebooku tego miejsca :)
monikabert90

Postprzez tom.m » Śr kwi 10, 2019 2:56 pm

Ja lubię restauracja floriańska kraków - mają tradycyjne polskie potrawy. Myślę, że to jedno z najlepszych miejsc w okolicach rynku, gdzie można coś zjeść :)
tom.m

Postprzez mamsza » Pn maja 13, 2019 3:27 pm

Zdecydowanie restauracja Pod Baranem na ulicy św. Gertrudy. Moja ulubiona w Krakowie! Zapoznajcie się sami z ich menu na stronie https://podbaranem.com/.
mamsza

Postprzez Amarilla » Pn maja 13, 2019 5:38 pm

Niedługo wybieram się na weekend do Krakowa, więc z chęcią sprawdzę sobie Wasze propozycje :)
Amarilla

Następna strona

Powrót do Rozmaitości