Wyszukiwanie zaawansowane »

Dobry wózek 3w1

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Dobry wózek 3w1

Postprzez anaw » Wt paź 09, 2018 11:26 am

:D
anaw

Postprzez kratka » Wt paź 09, 2018 11:48 am

A ja od ponad roku korzystam z wózka 3w1 Euro Cart model PASSO i jestem z niego bardzo zadowolona. Wózek posiada dużą wygodną gondolę z funkcją bujania oraz możliwością regulacji zagłówka. Jest wygodny i łatwy w obsłudze oraz lekko się go prowadzi.
kratka

Postprzez SteffAnja » N paź 14, 2018 6:33 pm

Wybór wózka 3w1 to na pewno najlepszy wybór. Dzieki takiemu zakupowi załatwicie za jednym zakupem wygodną spacerówkę, gondolę i fotelik samochodowy. Na pewno taki wózek będzie przy was i waszych dzieciach dobre 2 może i nawet 3 lata od narodzin. Dla wygody waszych dzieci podczas spacerów bardzo dobrym wyjściem będzie wkładka do wózka. Ja również chce zamówić pościel, taką specjalną do wózków, ale dopiero rozglądam się za takimi rzeczami.
SteffAnja

Postprzez nelcia99 » Cz paź 18, 2018 9:40 am

expander ma rzeczywiście fajne, dobre jakościowo a przy tym mega przystepne cenowo wózki, kupowałam xenona kilka tygodni temu i choć jest z nami krótko to bardzo go lubię, Młody w ciągu dnia zasypia tylko w nim ale wcal się nie dziwię, gondola jest mega wygodna i obszerna. Prowadzenie też lekkie i przyjemnie, świetnie radzi sobie także z wyższymi krawężnikami.
nelcia99

Postprzez login... » Wt paź 23, 2018 3:41 pm

My mamy wózek bebetto, bardzo fajny model, właśnie wielofunkcyjny - taki 3w1, zdecydowanie polecam takie rozwiązanie. My nasz wózek kupiliśmy przez internet, w sklepie https://dzidziusiowakraina.pl/, szukałam dobre okazji cenowej :)
login...

Postprzez dunia » N gru 02, 2018 8:37 pm

Te też widzę że fajne a ja mam x-landera , skusiłam się bo wózek ma kolr jaki sobie wymarzyłam i masę bajerów fajnych takich jak diody led w podnóżku, nie ma ich żaden innym wózek a bardzo poprawiają widoczność wózka w ciemnościach
dunia

Postprzez kalinowska » Pt gru 14, 2018 2:30 pm

ja też miałam X-landera super wózek miałam model z dużymi pompowanymi kołami, bo mieszkamy na wsi, gdzie większość dróg jest nieutwardzonych super sprawa!

http://didibaby.pl/
kalinowska

Postprzez login... » Pn lut 11, 2019 10:41 am

login... napisał(a):My mamy wózek bebetto, bardzo fajny model, właśnie wielofunkcyjny - taki 3w1, zdecydowanie polecam takie rozwiązanie. My nasz wózek kupiliśmy przez internet, w sklepie https://dzidziusiowakraina.pl/, szukałam dobre okazji cenowej :)

Również mamy wózek bebetto i mogę potwierdzić - jest super. Nie dość, że bardzo praktyczny i wygodny, to jeszcze super wygląda :)
login...

Postprzez kratka » Pt lut 15, 2019 9:59 pm

Wózek Riko Sigma . Nowoczesny wygląd, solidne wykonanie , dopracowane szczegóły , stabilny, wygodnie się go prowadzi , dobrze sprawuje się na spacerach. Posiada wygodną gondolę z materacykiem i regulacją oparcia i dodatkową amortyzacją. Mamie spacer i zakupy ułatwia pojemny koszyk oraz przewijak i uchwyt na butelkę.
kratka

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte