Wyszukiwanie zaawansowane »

wybielanie zebow

Typowo kobiece sprawy- o których lubimy rozmawiać i plotkować

Re: wybielanie zebow

Postprzez Martazosiedla » Cz gru 27, 2018 8:08 pm

Zgodzę się z przedmówczynią, że regularna higiena jamy ustnej wiele zmienia w kwestii wybielania. Jednak sama korzystam raz na jakiś czas z fachowego wybielania. Moim odkryciem jest pewna Gdańska klinika https://www.ziemlewski.pl/ . Uwielbiam tam chodzić ;) Nikt jeszcze nie zajął się moimi zębami tak fachowo.
Martazosiedla

Postprzez mamutka » Pt sty 04, 2019 10:32 am

Ja wybielanie zębów zrobiłam sobie w domu, nie chodziłam po żadnych gabinetach, jedynie co to wiadomo leczę swoje zęby i chodzę regularnie na kontrole. Ale wybielanie sama sobie zrobiłam stosując nakładki iWhite zakupione kilka miesięcy teamu w aptece. Efekt jest nadal, a gumy teraz żuję już tylko dla przyjemności
mamutka

Postprzez kornelia22 » Pn lut 25, 2019 10:20 pm

mamutka te nakladki sa genialne! ja je dostalam na prezent, jeszcze miałam w zestawie plyn do plukania i paste, ciagle narzekalam ze chcialabym udac sie na wybielanie zębów,mąz juz chyba nie mogl sluchac, pewnego dnia przyniosl mi taki wlasnie podarunek, mowil ze wybral najlepsze, tak srednio chciało mi sie wierzyc ze to cos zadziala a jednak, efekt widoczny golym okiem ja w koncu zadowolona a maz ma swiety spokoj nie musi sluchac marudzenia ;)
kornelia22

Postprzez kalyna » Cz mar 21, 2019 11:30 am

Najlepsza przetestowana metoda jaką znam to żel wybielający, świetny i trwały efekt, moża sprawdzić tutaj: laser whitening Dublin
kalyna

Postprzez ziomalon » Pn kwi 15, 2019 3:54 pm

Ja wybielałem nakładkowo z instrukcjami stomatologa w https://justynapol.pl/ i jestem kosmicznie zadowolony z efektów.
ziomalon

Poprzednia strona

Powrót do Damskie pogaduszki