Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak się odchudzanie?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Jak się odchudzanie?

Postprzez Oliwia 21 » Cz sty 31, 2019 1:17 am

W okresie trzech miesięcy udało mi się dzięki Slimunox stracić 12 kg.Czy jest to dużo?Dla mnie tak bo wcześniej żadna dieta nie przyniosła pożądanego efektu.
Oliwia 21

Postprzez Agniecha 25 » Cz sty 31, 2019 1:18 am

Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i jestem bardzo zadowolona. 12 kilo mniej na wadze uważam za osobisty sukces
Agniecha 25

Postprzez Danuta 22 » Cz sty 31, 2019 1:20 am

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox .Na samej diecie jakoś nie za bardzo mi szło waga spadała bardzo powoli.Po włączeniu Slimunox moje odchudzanie nabrało tempa.W sumie udało mi się zgubić 14 kg w niecałe trzy miesiące. Dla mnie to naprawdę powód do świętowania
Danuta 22

Postprzez karolina 40 » Cz sty 31, 2019 1:22 am

A ja jednak zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i jak najbardziej zgadzam się opiniami na temat tego środka. Po 3 miesiącach stosowania na wadze było mniej o 14 kilo. Dla mnie to najlepsza rekomendacja
karolina 40

Postprzez Halina 28 » Cz sty 31, 2019 1:24 am

Mi koleżanka poleca IQmango. Nie wiem czy sie zdecydowac czy nie.
Halina 28

Postprzez Bożena L » Cz sty 31, 2019 1:26 am

Ja zastosowałam Foreverlim w połączeniu z dietą oraz systematycznymi ćwiczeniami.
Bożena L

Postprzez Aneta 23 » Cz sty 31, 2019 1:27 am

Ja też stosowałam Foreverslim po porodzie... oczywiście nie od razu...na pierwszym miejscu była nasza niunia... czyli zero diety...odchudzać zaczęłam się dopiero po tym jak skończyłam karmić. Wtedy wprowadziłam dietę, ćwiczenia i Foreverslim
Aneta 23

Postprzez Bodziunia » Cz sty 31, 2019 1:29 am

Mi też w powrocie do swojej że tak napisze przed ciążowej wagi pomógł Foreverslim W trzy miesiące udało mi się wrócić do praktycznie takiego poziomu jaki miałam przed ciążą
Bodziunia

Postprzez Weronioka » Cz sty 31, 2019 1:29 am

U mnie waga po ciąży spadał dopiero jak do diety dołączyłam Foreverslim. Dzisiaj wiem, że błędem było tak długo się męczyć...no ale cóż człowiek uczy się na błędach. Planujemy jeszcze jedno dziecko, gdzieś za dwa lata, więc po drugiej ciąży będę mądrzejsza.
Weronioka

Postprzez vlada » Cz sty 31, 2019 12:30 pm

Ja wpsomagam odchudzanie tabletkami, ponieważ na diecie schudłam 3kg i nagle waga stanęła i tak stała miesiąc. Trener na siłowni polecił mi tabletki https://fatfastburner.com/ bo są zdrowe w 100%. Nie kosztują zbyt wiele więc od razu je zamowiłam. Na efekty długo nie czekałam, po miesiącu kolejne -3kg :D :D :D
vlada

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte