Wyszukiwanie zaawansowane »

Odchudzanie

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Odchudzanie

Postprzez lilka91 » N mar 31, 2019 5:22 pm

Ja chcę zrzucić 30 kilogramów do wakacji. Nie wiem czy to realne ale nie tracę nadziei :) Chodzę na siłownię biegam i zdrowo się odżywiam. Waga i centymetry powoli spadają Zastanawiam się nad zamówieniem odżywki białkowej z https://eprohormony.pl/ Widziałam, ze ten sklep ma bardzo dużo dobrych odżywek i suplementów dla sportowców w ofercie.
lilka91

Postprzez Fitnesiara » Pt kwi 12, 2019 5:11 pm

U mnie z dieta bardzo pomógł slimunox, bez niego ani rusz!
Fitnesiara

Postprzez Artystka69 » Pt kwi 12, 2019 5:51 pm

o moim sukcesie w odchudzaniu zadecydował Slimunox, schudłąm w miesiąc 4kilo ale jeszcze nie skończyłam
Artystka69

Postprzez KiziaMizia » Pt kwi 12, 2019 5:52 pm

U mnie nie było nic lepszego jak foreverslim, udało mi się z rozmiaru 42 schudnąć na rozmiar 38
KiziaMizia

Postprzez Mudyna99 » Pt kwi 12, 2019 5:55 pm

Od momentu kiedy stosuje do diety Slimunox, nie wstydzę się spojrzeć na siebie w lustrze i zaczęłam ubierać sukienki, cudo
Mudyna99

Postprzez WiktoriaP » Śr kwi 17, 2019 12:58 pm

Dziewczyny, ten Foreverslim to żadna ściema! Mi pomógł pozbyć się 14kg w 3 miesiące i nawet nie mam efektu jojo
WiktoriaP

Postprzez TaFajna » Śr kwi 17, 2019 12:59 pm

Ten Slimunox jednak to prawda, i schudłam i nie mam efektu jojo i nie czuje się ciagle głodna, no po prostu majstersztyk
TaFajna

Postprzez Fotowariatka » Śr kwi 17, 2019 1:01 pm

Jednak się podepnę pod te opinie tutaj, bo zgodze się z tym że Slimunox działa i jest zrobiony na bazie naturalnych składników, i schudłam dzięki niemu w miesiąc ponad 4 kg
Fotowariatka

Postprzez Nikkusia » Śr kwi 17, 2019 1:05 pm

Ja jestem zadowolona z tabletek Foreverslim, działają rewelacyjnie, dzięki nim schudłam w 2 miesiące 7,5 kilograma
Nikkusia

Postprzez MałaLala » Śr kwi 17, 2019 1:08 pm

U mnie tez foreverslim pomógł pozbyć się tych zbędnych kg, czyli w miesiąc schudłam 3,5 kilograma
MałaLala

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte